Panie wybrały mi bardzo dobry hote w przystępnej cenie, pomimo że byłam wybredna. Korzystałam już z ich oferty 3 razy i jestem zadowolona. Jak nie mam czasu na oglądanie hoteli w biurze dostaję maile z ofertami. SERDECZNIE POLECAM!