Miejsce zdecydowanie warte polecenia. Pierwszy raz jadlem skrzydelka robione na wzor KFC ktore faktycznie tak samo smakuja! Do tego stripsy sa 3 razy wieksze niz wKFC. Jedynie nozki mozna by bylo poprawic, ale ogolnie MEGA MEGA polecam!