Widok

Zdrada Pablo Amadora

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora.
Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl trójmiejskiej Grupy 3arts. Kategoria wiekowa: 15+ Błyskotliwa komedia pełna wartkich dialogów, zwrotów akcji i niespodziewanych puent. Bawić się na niej będzie zarówno miłośnik dowcipów sytuacyjnych, jak i poszukiwacz inteligentnego humoru opartego na żartobliwym wyłapywaniu słabości ludzkiej natury. Jednak nie samym śmiechem człowiek żyje. ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!!!!

Kolejna świetna sztuka tego teatru. Zapomniałam kompletnie, że to amatorzy, a reżyser -jedynie i aż pasjonat teatru. Wszystko było na świetnym poziomie. Nie tylko zachwyciła mnie gra aktorów, reżyseria, ale pełna dowcipu i życiowej mądrości treść sztuki. Mało kto nie uśmiechał się, wychodząc z Konsulatu Kultury. Polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ogień!

Rewelacyjny spektakl. Wartkie dialogi, cały czas czeka się w napięciu, co się stanie dalej! Masa śmiesznych momentów. Wizualnie też na wysokim poziomie. Mimika twarzy aktorki, która grała Hanię - bezbłędna! Polecam!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, uśmiałam się do bólu brzucha

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Bardzo dobrze się bawiłam, mogło by trwać dłuzej. Naprawdę warto.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnie się bawiłam

Trudno o spotkanie tak dobrego spektaklu na poziomie teatru niezależnego. Świetnie zbudowane sceny, wartka akcja, dbałość o szczegóły. Dobrze zagrane (z podkreśleniem postaci kochanki). Warto to zobaczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry spektakl

To naprawdę dobry spektakl, warto go zobaczyć, pośmiać się i wyjść zadowolonym. Jedynym minusem było to że czasem nie było dobrze słychać aktorów. Polecam i tak!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcemy więcej!

Mam nadzieję, że zobaczę jeszcze jakąś sztukę tego teatru, bo godzina nigdy nie minęła tak szybko! Fajna komedia, uśmiałem sie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Recenzja

Przedstawienie słabe, nie wiem, czy to przez bardzo słabą grę aktorską, reżysera czy wszystko razem. Nie polecam, można się zrazić do teatru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry