Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Graża - opinia wątek zamknięty Jedna z najlepszych placówek. Leczę sie tam od początku i nigdy nie miałam...
~Graża
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

przyjazny gabinet ginekologiczny wątek zamknięty Wspaniały lekarz -rewelacyjny diagnosta.Atmosfera przyjzna ,niskie...
~Żoładkiewicz Maria
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

jakie ceny? wątek zamknięty hej ja pojeździłam w kolobkach w zasadzie tylko kilka razy i za pierwszym...
~iza:*
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

drogo ale warto wątek zamknięty byłam dwa razy na usg w ciąży. Kontakt z profesorem kiepski, ale rzetelnie...
~werczens
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

POLECAM wątek zamknięty Pan dr operowal moją córkę. Sądzę,że jest fachowcem najwyższej klasy....
~O i K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

do stokrotki!!! wątek zamknięty Co do twojej opinii na temat pan pracujacych w rejestrcji ogólnej to chyba...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Kolibki the best ;) wątek zamknięty Kolibki są świetną stajnią :) Polecam szczególnie tym którzy chcą dobrze...
~Koniara
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Cudnie! wątek zamknięty Przeszłam na grupę polonżową! Kocham Cię Frytku.To dzięki tobie udało mi...
~OLA już z grupy polonżowej :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Szpital Pierwsza Klasa wątek zamknięty Musze przyznac ze ja osobiscie nie znam lepszego szpitala dzieciecego w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 maja 2007

Warto odwiedzić właśnie ten gabinet wątek zamknięty Byłam bardzo zadowolona po wizycie u pani doktor, która okazała się bardzo...
~Anita
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 maja 2007

~J. P.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 maja 2007

Rewelacyjne Panie :) wątek zamknięty Wszedłem do tego optyka- już chyba 4 z kolei, w zasadzie się rozejrzeć i...
~Michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 maja 2007

nareszcie!! wątek zamknięty nareszcie klinika i lekarze godni polecenia :) polecam dr. Stencel- wyjasnił...
~zosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 maja 2007

Aśka - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z wizyty, opieki. zostałam przyjęta w trybie...
~Aśka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 maja 2007

karo - opinia wątek zamknięty Polecam! Pan Doktor (Adam) jest bardzo miły, no i wysłuchał moich sugestii,...
~karo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 maja 2007

REWELACJA wątek zamknięty Pan Andrzej jest naszym lekarzem rodzinnym od wielu lat i nie wyobrażam...
~Martyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 maja 2007

POLECAM!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo miła i kulturalna osoba, widać to od razu jak się wchodzi do salonu....
~FRYCU
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 maja 2007

brak kompetencji wątek zamknięty Jestem zbulwersowana brakiem profesjonalizmu w badaniu młodzieży. Po...
~zatroskana matka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 maja 2007

Tak powinno byc wszedzie! wątek zamknięty To mi sie podoba, takiego kogos brakowalo mojej coreczce ktora nienawidzi...
~Ania Sz.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 maja 2007

po co podalicie ten numer wątek zamknięty dzwonac pod podany numer odrazu slyszy sie w suchawce ze poczta glosowa jest...
~sesunia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40102

postów

30482

wątków

do góry