Widok

Zdunek Wybrzeże obniży ceny biletów za frekwencję. Lech Kędziora: Jest problem z juniorami

Opinie do artykułu: Zdunek Wybrzeże obniży ceny biletów za frekwencję. Lech Kędziora: Jest problem z juniorami.

Zdunek Wybrzeże obniży ceny biletów na mecz z Orłem Łódź, jeśli na sobotnie spotkanie z Speed Car Motorem Lublin przyjdzie więcej kibiców niż na inaugurację sezonu. Trener Lech Kędziora liczy nie tylko na wsparcie kibiców, ale i poprawę u juniorów. Szkoleniowiec alarmuje, że nie jest do końca zadowolony z postawy Dominika Kossakowskiego i Marcina Turowskiego. - Mają braki techniczne, które ciężko nadrobić w krótkim czasie - alarmuje. Duże nadzieje wiąże jednak z uprawnieniem w czerwcu do ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem z juniorami to mamy odkad pamietam czyli od ponad 20 lat
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 10

Motor Lublin? Przyjedzie Hans Nielsen?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

to słabo z pamięcią

Pieszczek 2011-2014
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2

no i jeszcze sezon jak Ward jeździł u nas i mógł występować na pozycji juniora :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie

A jeżeli dobrze pamiętam to Dary tylko raz dwójkę przywiózł...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taa super jedna jaskolka wiosny nie czyni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Damian i Marcel

???
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym wolał Plecha Zenona w składzie.

A nie tam jakieś obniżki cen biletów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 26

Do lekarza.

Oszolomie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

gks

cox olszewski i plech i nimi trzema nawet dzisiaj byśmy w tej pile wygrali
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nazwisko piszemy z dużej litery !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przyjdzie więcej kibiców bo mecz jest w telewizji
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 15

''widzę u naszych juniorów duże braki techniczne''

Trenerze
- Kossakowski nawet z brakami technicznymi będzie woził dla drużyny po 4-5pkt, a Turowski również ze swymi brakami po 2-3pkt i to wystarczy (Trenerze) do wygrania tej 1-Ligi.
A od czerwca za Turowskiego Żupiński i będzie OK!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 12

nie wystarczy

Kosa powinien w tym wieku byc zawodnikiem na 10 pkt w I lidze, jak kiedys Pieszczek, a chłopak w co drugim wyścigu przyjezdza ostatni
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

wystarczy

''Kosa powinien w tym wieku byc zawodnikiem na 10 pkt''
- a nie jest! - no i co z tego? - to z tego, że nie będzie drugim Pieszczkiem!
ale swoje dla drużyny robi i Jego 4-5pkt wystarczą do wygrania Ligi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

to niech nakrywa

a Żupa to dla Kosy w drużynie rywal czy partner?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wystarczy. Od 2013 roku każdy zespół, który awansował, miał juniora przynajmniej na 1,7 na bieg.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

no i co z tego?

znów wyjeżdżasz ze Swoimi statystykami!! które kłucą się z rzeczywistością!! ale Ty uparcie wciąż tego nie widzisz!!
W zeszłym sezonie w Finale Ligi - Unia T. jadąc w swoim najsilniejszym składzie dosłownie fuksem pokonała (kontuzjowane) Wybrzeże w dwumeczu zaledwie 2-pkt, bo gdyby oba zespoły jechały w swoich najsilniejszych składach to już Wybrzeże byłoby w Ekstralidze = nie patrząc w ogóle na Twoje odmienne statystyki!! Rozumiesz?!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dwa (chyba) zdania, osiem wykrzykników. Zachęcam jednak do spokoju, bo liczba wykrzykników nie przekłada się na liczbę argumentów.

Ty o gdybaniu, ja o matematyce.
Co się kłóci z rzeczywistością? Że drużyny, które wygrywały ligę w osatnich pięciu latach dysponowały świetnymi juniorami? (Loko x2 z Lebiediewem, Rzesza z Sówką, my z Pieszczkiem i UT z najsłabszym z nich Rolnickim, który i tak miał średnia prawie 1,7).
Jasne, Kossakowski może nawet do mety nie dojeżdżać, jeśli seniorzy w każdym meczu będą robić każdy po 10 pkt. Na razie trudno mi w to uwierzyć.

Dlatego mocny junior jest potrzebny i tyle.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

widzę, że nawet z wykrzyknikami - mało z tego rozumiesz

czym jest drużyna w sporcie drużynowym? - już Ci kiedyś pisałem, że Ty ze Swoimi statystykami robisz z żużla sport indywidualny, a tak (do cholery) nie jest!

''Jasne, Kossakowski może nawet do mety nie dojeżdżać, jeśli seniorzy w każdym meczu będą robić każdy po 10 pkt''
- nie muszą robić po 10pkt - a np. średnio po 8pkt (do czego wszyscy Oni są zdolni) + 6-7pkt Juniorów i mecz mają wygrany obojętnie z Kim z czołówki przyszłoby IM jechać.
W to też ''trudno Ci uwierzyć''? = pewnie trudno co? bo nie pasuje to do Twojej statystycznej tezy o (koniecznie) ''mocnym juniorze'' prawda?
Chyba się jednak nigdy nie dogadamy, bo Ty jesteś dla mnie teoretyk-statystyk a ja staram się być realistą i stąpać po ziemi, a nie po zeszytach z tabelkami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powtarzam: od 2013 każdy zwycięzca ligi miał juniora na poziomie przynajmniej 1,689. Do tego seniorzy każdego ze zwycięzców jechali na określonym poziomie (lider na poziomie 2,2-2,4, pozostali ze średnią z przedziału 1,8-2,1). To jest fakt. Tyle z mojej strony.

Podawaj te Swoje statystyki - proszę bardzo

ale te dopisuj do tych Swoich podawanych teoretycznych statystyk - słów takich jakich użyłeś tzn. ''Nie wystarczy'' i nie posługuj się w Swoich postach tymi teoretycznymi statystykami jakbyś miał argumenty przemawiające za tym, że Wybrzeże nie ma szans na awans, bo nie posiada ''Juniora 1,7'' który jest niezbędny, gdyż tak podpowiada Ci Twój ''zeszyt statystyczny''. Przecież podałem Ci powyżej przykład z Finałem PLŻ-1 w którym to Wybrzeże, tylko przez pecha (kontuzje) nie awansowało do Eksraligi, bo zmuszone było jechać z dwoma zerowiczami w składzie (Łęgowik,Bieliński) a jechali przecież ''chłopaki'' bez Twojego wymaganego ''Juniora 1,7'' - Rozumiesz? Inaczej mówiąc: statystyki swoje a życie swoje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zakończ te swoje wywody. Jesteś wszystko najlepiej wiedzącym frustratem. Awansu nie będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

i tak trzymaj frustracie

bo i tak nie można wytłumaczyć gł*piemu, że jest gł*pi, to po prostu niemożliwe!

Dla tego nie potrafisz tego zrozumieć. Czas kończyć polemikę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tyle inwestowali w Duńczyków, tyle nadziei, niech ciągną przynajmniej po 10 pkt każdy, jazda w kratkę juniorów nie będzie problemem.

W koncu ktos glosno to powiedzial, brawo trener

Kosa od 3 sezonow stoi w miejscu
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie z juniorami.

Tylko z jednym - Dominikiem K. Jest bardzo wolny ,bez woii waiki. (Otyly)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 18

Brakuje polskiego seniora

a jak widać po meczu w Pile obcokrajowcy też nie jadą jak powinni.
Czyli nie dmuchajmy balonika, na dzisiaj nie dla nas ekstraliga.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Szymko to Ty?

o Krystianie zapomniałeś?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z Krystianem kumaci mają kosę

Bo zamiast siedzieć w tym k*rwimdołku poszedł się rozwijać do wrogów z Grudziądza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jakby Ciebie pracodawca wykiwał na 400tyś....

To byś chleba szukał nawet w Gdyni kosząc Arce trawę na boisku trampkarzy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dla tego odszedł do Zielonej Góry bez kwoty odstępnego za wyszkolenie. Tym sposobem zostało rozliczone zadłużenie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

poziom"krajowy"

Zależy co masz na myśli. Gdybyśmy mieli Pieszczka w składzie to inaczej by to było i czy go lubisz czy nie to jest ostatni wychowanek na tzw poziomie w Gdańsku.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świat żużla w żałobie. Nie żyje Ivan Mauger

Świeć Panie nad jego duszą.Odszedł Mistrz Mistrzów!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cv

Kosa po tym sezonie do roboty normalnie jak wszyscy rano 6 stocznia albo magazyn kijhymnie interesuje po prostu się boji ale od czerwca mega zawodnik się szykuje wszyscy wiedzą o kim pisze on jest prze kot
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cv

Karollllllllllll kot Zupinskiiiiiiiiiii wkoncujestem dumny że jestem z gdanska
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Juniorów nie mamy od czasów OLSZAKA.No to trener Ameryki nie odkryl.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dera był dobrym młodzikiem

Jacek Kalinowski miał przebłyski, o Pieszczku nie piszę, bo już było wcześniej...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lechu bierz Barana bo Szczepaniak to pomyłka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Po meczu z Wandą to samo pisałeś?

Może i pomyłka, to się okaże co najmniej po rundzie zasadniczej, a nie po meczu w Pile, gdzie miał prawo się spalić psychicznie. Baran to jedna wielka niewiadoma, mógłby się przydać jako straszak, ale raczej "strzelby" w nim nie widzę. Trzeba było się dogadać ze 'złotówą'-Walaskiem...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie podniecajcie sie Żupińskim bo na sparingach był fatalny, wątpię abyw meczach ligowych było lepiej.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

Co było fatalnego w tym, że odstawiał o pół prostej Beśkę?

Junior ma zdobywać przede wszystkim punkty na juniorach, a próbować coś urwać w biegach seniorskich. Wiadomo, że starych wyjadaczy od razu nie pogoni, ale dobrze rokuje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

fatalny to miales sie nazywac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem to jest z zarządem klubu

Zobaczycie, że Tadziu zrobi doniesienie do prokuratury pod koniec sezonu żeby mieć wymówkę, że po raz kolejny się nie udało a niestety kibice są wodzeni cały czas za nos. W tym sezonie niestety powtórzy się się scenariusz pierwszoligowy bez żadnego awansu. W dalszym ciągu w Gdańsku nie ma dobrego klimatu do awansu do elity.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16

Wypluj te słowa , trzy razy przez lewe ramię pfu pfu pfu !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więcej Jacka Danielsa

Gwiazdory :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po klęsce w Pile...

na mecz z Orłem się nie wybieram pewnie będzie kolejny łomot !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Masz rację, lepiej spędź ten dzień ze mną.

Z pewnością będzie gorąco...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znow sie odezwal.

Biedny czlowiek sialalalalalalala
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Orłem faktycznie będzie lomot
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Karol Zupinski

to byc albo nie byc.
Ja na Kossakowskim postawilem krzyzyk - mam wrazenie, ze on ma gdzies, jak mu idzie - pojedzie za 3, to fajnie, pojedzie 0, tez moze byc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ktoś ten niszowy sport w ogóle śledzi jeszcze?

jw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Niszowy to jest.

Poziom Twojego myslenia .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

nikt

nikt nie chodzi na stadion
nikt nie czyta i nie komentuje artykułów
nawet Ty, czyli nikt trafił tu pewnie przypadkowo - pewnie chciałeś kupić kiełbę w biedrze i nagle buch ocknąłeś się przy kompie klikając jakiś komentarz na trojmiasto.pl
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrzeże ma szanse

Nie od dziś wiadomo że lepiej juniorzy jeżdżą u siebie niż na wyjazdach. Z Orłem jak wróci Thompsen będzie szansa na wyraźną wygraną. Kossakowski odpali i będzie mocnym punktem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

propozycja

Neptun Gdańsk jezdził tylko w 2 lidze czs zmienić nazwę gks do lamusa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ilość kibiców

Nie przyjdzie więcej kibiców bo nie dość że mecz będzie w telewizji to jeszcze jest w sobotę. Niedziela byłaby lepsza . Sklepy zamknięte to ludzie ( o zgrozo ) nie wiedzą co z sobą zrobić . W sobotę będą na zakupach a nie na stadionie . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdury kompletne wypisujesz.
do góry