Widok

Żenada przez wielkie "Ż"

Opinie o tej szkole są przeważnie umiarkowanie przychylne, ta będzie więc znacząco różniła się od ogółu. Już na wejściu pobierane są wszelkiego rodzaju opłaty, za szafkę, na komitet, na Bóg Wie Co. Większość opłat jest niby dobrowolna, ale jednak razem z obowiązkowymi jest to uciążliwe.
Nauczyciele: Albo skrajnie nudni, albo uważający siebie i swoje przedmioty za pępki świata. Zero nauki myślenia, tępe wkuwanie przerażających ilości materiału, szczególnie mam tu na myśli geografię. Nauczyciele nie potrafią niczego należycie wytłumaczyć, przychodząc tu licz się z przymusem wydawania wielu pieniędzy na korepetycje z matematyki, fizyki, chemii.
Żadnych sensownych zajęć dodatkowych. Dno. Często z wfu odwoływane tego samego dnia. Filozofii nauczający skrajny lewicowiec-ateista. Nauczyciel z fizyki nie umie zrobić zadań jakie zadaje. Ciągłe problemy ze sprawami biurowymi, takimi jak wzięcie bądź dostarczenie jakichś papierów (chora/nieobecna sekretarka powodująca zamknięcie sekretariatu, pielęgniarka obecna 2h dziennie). Nauczycielka TI nie umie podłączyć głośników i musi wzywać informatyka. Szkoła wygląda tragicznie, ściany, podłogi, wentylacja, TOALETY.
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11
koment będzie krótki - BZDURY! :))))))
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11
A czasem nie pomyliłeś ogólniaków?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
następny niedouczony!
Tych "jakichś" papierów, to pewnie o jakiejś dysleksji, dysgrafii, czy od psychiatry?
Ciekawe czy przeczytałeś ustawę o systemie oświaty, rozporządzenie o podstawie programowej, kodeks pracy?
Naprawdę prościej byłoby poczytać i znaleźć właściwego adresata własnych frustracji!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum XX LO

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

do góry