Widok

Zenada !!!

Do klubu wybraliśmy się po 2 latach przerwy.Po remoncie wystroj klubu petarda.Wielka szkoda ze ceny troszke za wysokie chyba Menago Sopot chce udawac.Tylko do Sopotu troszke brakuje z powodu ŻENUJĄCEGO DJ-A.Poziom zabawy nie wiem do czego ma nawiazywac ?.Ludzie,Panie menadzer zatrudnijcie Dj-a a nie amatora.Poziom tego Pana to ŻENADA przy ktorej nie da się bawić chyba że na siłę.Proponuje Panu wszystko wiedzącego MENADZEROWI.udania się do klubu Face Club (najlepiej na kolanach)i zobaczyc jak gra PRAWDZIWY DJ placenie .ROMEO.Ktory to konczac granie w tym klubie zakonczył erę PRAWDZIWEGO MIASTA ANIOŁÓW teraz proponuje zmienić nazwe na inną bo w zaden sposob nie nawiazuje do klubu jaki tam był!!!!!!!!!!!!.I bardzo bardzo prosze aby menadzer nie odpisywał swoich elokwentych odpowiedzi Bo Miasto Aniołow bez klimatu który tworzył DJ ROMEO juz nie wróci i Pan za zniszczenie najlepszego klubu Powinien odpowiadzieć GLOWĄ.I jeszcze jedna prosba o nie placenie Gimbusom za wystawianie tych 6 bo naprawdę nie ma za co .Bez pozdrowień.Ps.Prosze zdjac zdjecie Dj Romeo z holu kibla bo naprawde nie zasluguje na tak wedlug was honorowe miejsce.
Moja ocena
obsługa: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie, pomimo niechęci Pana do prowadzenia dialogu z racji piastowanego stanowiska jak i z powodu dobrego wychowania będę Pańskim adwersarzem.
Od ponad dwudziestu lat mamy w Polsce (na szczęście) prawo do swobodnych wypowiedzi wiec i w tym przypadku przyjmujemy do wiadomości Pańską ocenę Klubu, a oto moja odpowiedź. Skoro pisze Pan, że Klub pod względne wystroju - "petarda", to dlaczego daje Pan w tej kategorii tylko 3 punkty. Jakie w Pana mniemaniu są mocniejsze (lepsze) określenia, które zasługiwałyby na 4,5 i 6? Pisze Pan o naszym Rezydencie jako o "żenującym" Dj-u ale na Tego "amatora" od wielu miesięcy w każdą sobotę przychodzi 450-600 osób. Ja wyznaję zasadę, że ludzie(nasi przemili Goście) "głosują nogami" czyli odwiedzają systematycznie i to w znacznej ilości Miasto Aniołów. Czy ma Pan inne kryteria popularności Klubu? Dwa lata temu naszych fanów na fb było poniżej 1000, a obecnie już jest 5500, czy to przypadek? Co do Dj-a Romeo, uważam, że zrobił dużo dobrego dla naszego Klubu i nikt mu tego nie odbiera, zmiany następują zawsze i wszędzie - panta rei. Z tymi kolanami to Pana wyraźnie poniosło, podobne zdarzenie miało miejsce prawie tysiąc lat temu i nie chodziło o podróż do Gdyni, a do Canossy i nie o moją skromną osobę, a o Henryka IV. ŻYCZĘ PANU DUŻO POZYTYWNYCH WRAŻEŃ W MIEJSCU, KTÓREGO JEST PAN TAK ZAŻARTYM FANEM. To były odpowiedzi na opinie, a na zakończenie odpowiedź na Pana konfabulacje i oszczerstwa. Czy uważa Pan, że tylko Pan ma racje, a inne nie istnieją, czy komuś może się podobać to co się Panu nie podoba, czy wszyscy, którzy piszą pozytywne opinie są przekupieni? - PAN ICH OBRAŻA. Czy ma Pan jakieś dowody, a jeśli tak to proszę je przedstawić. A może to Pan... ? Jest taki jeden Pan w polityce, który uważa,że tylko On ma prawo do głoszenia prawdy absolutnej, a innych opinie się nie liczą ponieważ na pewno są w zmowie i działają w bliżej nie określonym układzie. Mimo wszystko pozdrawiam Pana i proponuję podpisywać się imieniem i nazwiskiem (chyba, że ma Pan coś do ukrycia) i jeszcze raz serdecznie zapraszam Pana do Gdyni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry