Widok
Dobry film
Poszłam do kina z ciekawosci. Nie znalam wczesniej Zenka, dopiero od kilku lat wiem kto to. Nie jestem fanką disco polo, ale film zrobiony rzetelnie, mlody Zenek zagrany rewelacyjnie i przekonujaco. Film ma swoj klimat, swietne zdjecia. Podobal mi się. Cieply film. W sklali o 0 do 10 dalabym 6.5 za warsztat i wrazenia a nie glupie hejterskie wpisy. Obejrzyj i wtedy krytykuj.
Poszedłbym ale ... po co ?
Wystarczy przeczytać kilka recenzji żeby wiedzieć co i jak.
Czas jest cenny po co go tracić ?
Oczywiście są osoby które mają go za dużo i oglądają np seriale paradokumentalne.
I to jest właśnie produkcja dla takich osób. Ile z nich będzie chciało wydać kasę to inna sprawa.
Życie jakiejś osoby musi być naprawdę ciekawe żeby robić o niej film.
Postać Zenka pokazana w filmie jest tak nudna, że dla dramaturgii wymyślono porwanie syna. I to jest kuriozalne.
Wbrew niektórym opiniom ten film nie jest komedią bo Zenek co jest oczywiste miał wpływ na scenariusz się na to nie godził. Najzwyczajniej nie chciał być pośmiewiskiem ale moim zdaniem mógł się w tej kwestii przeliczyć.
Czas jest cenny po co go tracić ?
Oczywiście są osoby które mają go za dużo i oglądają np seriale paradokumentalne.
I to jest właśnie produkcja dla takich osób. Ile z nich będzie chciało wydać kasę to inna sprawa.
Życie jakiejś osoby musi być naprawdę ciekawe żeby robić o niej film.
Postać Zenka pokazana w filmie jest tak nudna, że dla dramaturgii wymyślono porwanie syna. I to jest kuriozalne.
Wbrew niektórym opiniom ten film nie jest komedią bo Zenek co jest oczywiste miał wpływ na scenariusz się na to nie godził. Najzwyczajniej nie chciał być pośmiewiskiem ale moim zdaniem mógł się w tej kwestii przeliczyć.
Jaki kraj taki film
Przyszlo nam zyc w polsce. Kiedys w jednym kraju teraz podzielonym. Kkedys muzyka to byl wybur gustu muzycznego teraz kojazy sie z gustem politycznym. Brakuje tylko zaspiewek duszpasterskich i mamy ponad 51 % film zrobi kase wiec gratulacje. Kino ambitne czasami nawet do kin nie wejdzie. Jak powiedzialem jaki kraj... a moze bg tak do teatru lub muzeum ... albo vhoc na UT poogladac film o dalekich krajach i ich historii moze ... bo przeocez w rytmie disco to tylko juz nastepne 500 + cza robic
Nie byłem na filmie i nie zamierzam, chociaż
gdy Zenek grany jest w radio, stacji nie zmieniam. Nie byłem, więc i nie będę komentował filmu. Jak wszystko, jednym będzie się podobał, dla innych będzie to dno. Mam natomiast wrażenie, że sporo tu "opinii" tych, którzy co najwyżej widzieli zwiastun! A jak to działa? Producent to TVP, ci to PiS, wiec ...opinia gotowa.