Widok

Zenek

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Zenek.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zenek

Opinie do filmu: Zenek.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

60-cio

beznadzieja to mało to jest DNO kina TVP.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

60-cio latek

ty chyba nie masz wyobrazni ten film to majgorsza produkcja jaka wyszła wTVPfilm który zwala z nóg swoją hałą kieeeeepski .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieś się bawi.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dobry film

Poszłam do kina z ciekawosci. Nie znalam wczesniej Zenka, dopiero od kilku lat wiem kto to. Nie jestem fanką disco polo, ale film zrobiony rzetelnie, mlody Zenek zagrany rewelacyjnie i przekonujaco. Film ma swoj klimat, swietne zdjecia. Podobal mi się. Cieply film. W sklali o 0 do 10 dalabym 6.5 za warsztat i wrazenia a nie glupie hejterskie wpisy. Obejrzyj i wtedy krytykuj.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15

zero

nikt nie kazał Ci iść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To po co piszesz, że to dno jeżeli nie wiesz, że to dno?

Jeżeli w Gdańsku większość ma takie małe mózgi jak ty, to już wiem czemu wygrywa tu platforma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciebie już nic nie porobi

Po kleju masz już zryty beret za bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Superprodukcja TVP

Najlepszy moment to kiedy na końcu na scenie występuje trzech Zenków razem. I wszyscy fałszują. Genialna scena. W tym momencie dotarło do mnie że straciłem 2 godziny życia oraz 20 zł bez powrotnie I bez sensu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

o wiele lepszy niz film "Jak poślubić milionera" lub inna szmira wyprodukowana przez Polsat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poszedłbym ale ... po co ?

Wystarczy przeczytać kilka recenzji żeby wiedzieć co i jak.
Czas jest cenny po co go tracić ?
Oczywiście są osoby które mają go za dużo i oglądają np seriale paradokumentalne.
I to jest właśnie produkcja dla takich osób. Ile z nich będzie chciało wydać kasę to inna sprawa.
Życie jakiejś osoby musi być naprawdę ciekawe żeby robić o niej film.
Postać Zenka pokazana w filmie jest tak nudna, że dla dramaturgii wymyślono porwanie syna. I to jest kuriozalne.
Wbrew niektórym opiniom ten film nie jest komedią bo Zenek co jest oczywiste miał wpływ na scenariusz się na to nie godził. Najzwyczajniej nie chciał być pośmiewiskiem ale moim zdaniem mógł się w tej kwestii przeliczyć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Konkrety masz w recenzjach. Przeczytaj kilka i wszystko będziesz wiedzieć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki kraj taki film

Przyszlo nam zyc w polsce. Kiedys w jednym kraju teraz podzielonym. Kkedys muzyka to byl wybur gustu muzycznego teraz kojazy sie z gustem politycznym. Brakuje tylko zaspiewek duszpasterskich i mamy ponad 51 % film zrobi kase wiec gratulacje. Kino ambitne czasami nawet do kin nie wejdzie. Jak powiedzialem jaki kraj... a moze bg tak do teatru lub muzeum ... albo vhoc na UT poogladac film o dalekich krajach i ich historii moze ... bo przeocez w rytmie disco to tylko juz nastepne 500 + cza robic
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co brałeś?

Daj trochę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pójdę, to byłoby za duże przeżycie intelektualne, dalej już nic by mnie nie zainteresowało.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie byłem,ale wiem

Po co takie opinie? Proszę ,konkrety.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zwnek

Film nie warty oglądania nic wspólnego z disco polo 0 utworów zenka
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry film

Właśnie wróciłam z kina, film bardzo dobrze zrobiony, śmieszny i wzruszajacy, polecam. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii, najlepiej pójść i przekonać się samemu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19

Nie byłem na filmie i nie zamierzam, chociaż

gdy Zenek grany jest w radio, stacji nie zmieniam. Nie byłem, więc i nie będę komentował filmu. Jak wszystko, jednym będzie się podobał, dla innych będzie to dno. Mam natomiast wrażenie, że sporo tu "opinii" tych, którzy co najwyżej widzieli zwiastun! A jak to działa? Producent to TVP, ci to PiS, wiec ...opinia gotowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zenek

Opinie do filmu: Zenek.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry