Odpowiadasz na:

Re: Do PKM trochę jest..

Tak jak zostalo napisane wyzej, ten budynek to koszmar jeden wielki. Widok na skarpe, kosciol, budynek panoramy. Kto pozwala na puszczanie drogi w lesie i kolejna wycinke?? Za to powinien isc ktos... rozwiń

Tak jak zostalo napisane wyzej, ten budynek to koszmar jeden wielki. Widok na skarpe, kosciol, budynek panoramy. Kto pozwala na puszczanie drogi w lesie i kolejna wycinke?? Za to powinien isc ktos siedziec.
I tak teren jest podmokly, przez wiekszosc roku, juz nawet dziki sie stamtad wyniosly bo wieki tam mialy miejsce do wylegiwania.

zobacz wątek
2 lata temu
~Nika

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry