Widok

Zero fuszerki, żadnej pracy od niechcenia - trening idealny?

Moja przygoda z końmi zaczęła się wiele lat temu, ale dopiero tutaj znalazł się Trener, który okazał mi na tyle dużo cierpliwości, że poczyniłam postępy, jakich chyba nigdy przedtem. Ale nie tylko Pani Dagmara i jej metody nauczania sprawiają, że do stajni chce się wracać. Tu nawet dni wypełnione bólem mięśni przypominają miłe chwile w siodle. Konie są wspaniałe i w żadnym wypadku nie są agresywne! Wielka Grecia czasem zastanowi się 2 razy zanim zgodzi się podać mi nogę, ale to mądry i troskliwy koń! Sama byłam świadkiem jak stała bez najmniejszego ruchu, gdy mała amazonka czyściła jej kopytka. Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności dosiadać tak świetnie przygotowanych koni (o które P.Dagmara dba jak o swoje dzieci!) i jeździć w tak prestiżowych sportowych siodłach - to naprawdę pomaga w nauce. No i kto inny jak doświadczony koń da ci do zrozumienia, że robisz coś źle? Jeśli kochacie konie i szukacie miejsca, gdzie możecie bez stresu spędzić czas z koniem w boksie i intensywnie popracować podczas jazdy, to miejsce jest idealne. Wystarczy słuchać Pani Trener, która stara się zadbać o wszystko - o bezpieczeństwo na lekcjach, o technikę jazdy adeptów i o zaspokojenie potrzeb jej koni
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
klimat: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Artykuly reklamowe

Artykuly reklamowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie Bydgoszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry