Widok

Zerówka

Jakie macie opinie na temat zerówki na Chełmie??
SP 8 ma oddział w tym malym budynku za Biedronką.
Coś na tamat nauczycieli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponuję zerówkę w szkole podstawowej nr 21 na Biskupiej Górce. Bardzo dobry dojazd tramwajem z Chełmu, blisko. Szkoła mała, kameralna, w klasach niewielka liczba uczniów, nie jest to moloch typu szkola podstawowa nr 8. Nauczyciele przyjaźni, pomocni i zainteresowani uczniami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka chodzi do sp8. W tej chwili jest w 1 klasie. Do zerówki też tam chodziła ale w tej dużej szkole. Ja jestem bardzo zadowolona. O nauczycielach nie ma co za dużo mówić bo mają jedną panią( córka trafiła na super wychowawcę) . Dochodzi tylko pani od angielskiego raz w tyg i z gimnastyki korekcyjnej też 1 raz w tygodniu. W zerowce są dobrze przygotowywani na dalszy etap nauki. W pierwszej klasie już mają oceny,sprawdziany niezapowiedziane małe kartkówki ;). Co do budynku zerówki. Tak jest w tej małej fili szkoły. Jak dla mnie super rozwiązanie. Dzieci które dopiero zaczynają , będą czuły się bezpieczniej wród rówieśników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli szkola na Chelmie to tylko 47. Kameralna, stala kadra. Moj rejon to inne szkola na chelmie,stad zasiegnela opinii innych rodzicow i nie zaluje wyboru szkoly.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

I przystanek autobusowy 108 tuż tuż. Też polecam, moja szkoła!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam filii szkoły na Dragana. Świetlica dramat. Panie nie ogarniam. Moje dziecko raz wyszło z budynku same i przyszło do mnie do pracy oddalonej ok 5 km !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry