SUPER KLINIKA !!!!
Klinika Chirurgii Jednego Dnia
W Klinice Chirurgii Jednego Dnia w Gdyni na ul.Sojowej wykonano mi artroskopię kolana lewego w sposób perfekcyjny . Mija 5 doba od zabiegu a ja czekam podświadomie na ból i jestem miło zszokowany. Kolano operowane jest super , bez bólu . Skorzystałam z jej usług pierwszy raz i jestem pod tak wielkim pozytywnym wrażeniem, że mogę tę Klinikę polecić każdemu z czystym sumieniem. Warunki pobytu w Klinice są bardzo dobre,bardzo profesjonalna opieka ze strony lekarza, przesympatycznych pielęgniarek i personelu bloku operacyjnego . Tu spotkałam się z tym, że lekarz operujący przychodzi do pacjenta na salę w rozmowie objaśnia wszystko co jest związane z operacją, natomiast po niej przychodzi zapytać się o samopoczucie i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu całego personelu medycznego, podejścia do pacjenta. Klinikę, można podsumować tylko tak: Gratulacje i nadal trzymajcie taki poziom!!!
ps.Dużo pracowników służby zdrowia powinno w tej Klinice odbywać praktyki zawodu
Z SZACUNKIEM I POWARZENIEM