Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkaniec Gdańska wątek zamknięty Dwa razy rejestrowałem samochód i dwa razy trafiłem na tą samom...
~Leszek Rydelek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Obsługa telefoniczna klientów Urzędu Miejskiego na MIlskiego wątek zamknięty Niezwykle sympatyczna pani Ania, Jej pomoc w realizacji rejestracji pojazdu...
~Barbara Boros
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Obłędne oczekiwanie na wymianę dowodu rejestracyjnego. wątek zamknięty 8.08.2018 ustawiłem się w kolejkę na złożenie wniosku celem wymiany dowodu...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Szybko i krótko wątek zamknięty Miła Pani urzędniczka pomagała mi przerejestrować auto, byłem ????3 w...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Faktycznie jest poprawa. wątek zamknięty W lipcu 2015 roku gdy przyszedłem o 8:10 to zostałem obsłużony po 5...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

super zmiana , b. mile zaskoczenie wątek zamknięty rej. auto Pan w urzedzie wyj. profesjonalny wszystko mi wytlumaczyl...
~leszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Bardzo dobrze wątek zamknięty Byłem kilka dni temu żeby zarejestrować nowy samochód. Spodziewałem się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Żal wątek zamknięty Byłem umówiony przez internet i nic nie załatwiłem bo w Karcie pojazdu ktoś...
~Stiepan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Tragedia wątek zamknięty Mimo, że byłam tam od 7.30 i miałam numerek, nie mogłam zarejestrować...
~załamana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

ODBIOR ZATRZYMANEGO PRAWA JAZDY wątek zamknięty JAK MOŻNA TAKA KOBIETE ZATRUDNIC zamiat pomoc wszystko utrudnia nie...
~Kursant
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry