Widok

Zielona Laguna Wzgórze

Wielki Kack Zielona Laguna Gdynia Temat dostępny też na forum:
Zielona Laguna Wzgórze powstaje w sąsiedztwie osiedli Zielona Laguna oraz Zielona Laguna Wzgórze II w Gdyni. Inwestycje te powstają w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Trasy Kaszubskiej. Otoczenie zieleni i niskiej zabudowy docenią zwolennicy ciszy i aktywności na świeżym powietrzu. Dodatkowym atutem jest dostęp do komunikacji miejskiej, który zapewnia pobliska zajezdnia autobusowa ZKM Gdynia. Składające się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

??

dlaczego deweloper nie odpisuje na e-maile???? Nie każdy mieszka blisko aby przyjechać osobiście. A jak dzwonie to rzadko kiedy mogę uzyskać konkretne odpowiedzi :(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

na stronie dewelopera ta inwestycja zlokalizowana jest w miejscu osiedla, które już jest wybudowane, nie ma też na stronie planu osiedla... czy dużym problemem jest aby pokazać dokładną lokalizację tej inwestycji? Czy wymagam zbyt dużo od dewelopera? czy ciemny lud kupi wszystko w ciemno? :) jest już pozwolenie na budowę? może ktoś mi odpisze, proszę bo nie jestem na tyle godna aby deweloper odpisał na mojego e-maila.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

w internecie można przeczytać, że Invest Sarko pisze sam o sobie, że:
"...Nasze zaangażowanie i dbałe podejście do Klientów oraz wysoka jakość realizacji procentują dużym zaufaniem Inwestorów. Budują naszą wiarygodność i sprawiają, że nowi Klienci trafiają do nas w znacznej mierze przez polecenie i rekomendacje..."
czy oni żyją na innej planecie i nie czytają opinii ludzi?? :) mam zupełnie odwrotne doświadczenia z tym deweloperem, a widziałem już wiele... (...). Ludzie nie dajcie się manipulować i o wszystko pytajcie dociekajcie szczegółów bo będziecie jak inni żałowali wyboru tego dewelopera!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pozwolenia dalej brak, przekładają je z miesiąca na miesiąc
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

przypomina mi się pierwszy post pod tą inwestycja, w którym ktoś przestrzegał przed deweloperem :) jakiś prorok czy co...?!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

czytając opinie nie chciało mi się wierzyć, że jest aż tak źle, ale wystarczyło jedno spotkanie z miłą Panią i już wiem o co chodzi :) Ogólnie rzecz ujmując dobrze by było aby Pani wiedziała szczegóły dot. inwestycji, którą sprzedaje. Przez chwilę miałem wrażenie, że obracam się w innej czasoprzestrzeni, trochę szkoda. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

sąsiad

Jeżeli tutaj trafiłeś to z pewnością jesteś zainteresowany mieszkaniem na Kaczych Bukach. Zainteresowałeś się przy okazji co wymyślił w Twojej okolicy deweloper żeby zarobić jak najwięcej?

Jeśli nie to zapraszam do lektury:
https://zrzutka.pl/cdf783
Jako mieszkańcy Kaczych Buków jednoczymy siły, by razem móc zatrzymać katastrofę, która tam się dzieję. Jeśli nic nie zrobimy to za 3lata będziemy mieli Zaspę a nie Kacze Buki...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry