Widok

Zielona Laguna Wzgórze

Zielona Laguna Wzgórze powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Zielona Laguna w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack, a dokładnie w jej najnowszej i najbardziej dynamicznie rozwijające się części.

Inwestycję będzie stanowił zespół czterech nowoczesnych budynków z usługami w parterze oraz garażem podziemnym. Łącznie powstanie ok. 170 mieszkań.

Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kilka rad dla nowych klientów

z mojego doświadczenia z deweloperem to dróg dojazdowych nie wybuduje, placu zabaw nie będzie albo postawi jedną huśtawkę, po podpisaniu aktu notarialnego nie będzie odbierał telefonów, pozwolenia na budowę nie uzyska na czas, terminy odbiorów z aktów notarialnych przekroczy - przygotujcie się na opóźnienia, będzie kręcił, okłamywał i olewał swoich klientów, cokolwiek by się nie działo to opóźnienia NIGDY nie są z jego winy, będzie kilkukrotnie zmieniał daty kolejnych odbiorów bez podania przyczyny, ewentualne zmiany aranżacyjne w mieszkaniach należy osobiście przypilnować na budowie bo deweloper nie ma zaplecza technicznego w biurze, które jest na tyle kompetentne aby przesłać dobre rysunki na budowę! dopilnujcie zapytać czy mają odpowiednie umowy z gestorami sieci na podłączenie swoich budynków bo z tego co czytam, różnie to bywa :) przygotujcie od razu kwotę na sądowne dochodzenie swoich praw... Nie to nie są żarty - wystarczy popytać i poczytać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

100% prawdy, niestety
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper nie ma takiego zysku żeby był w stanie wybudować drogi dojazdowe to ejst zadanie miasta z tych pieniędzy co zarobią kupują nowe działki pod nowe inwestycje gdyby mieli budować jeszcze drogi to by wychodzili na minus albo zerowy więc takie gadanie jest bez sensu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

artykuł 16 ustawy o drogach publicznych mówi co innego... Zadaniem władz miasta jest dbanie o rozwijanie infrastruktury publicznej w tym drogi itp a nie dbanie o to czy deweloper wychodzi na plus czy minus. Trochę więcej wiary w rentowność inwestycji deweloperskich :) tutaj mamy do czynienia z sytuacją, że 1 (słownie jeden!) deweloper zabudowuje połowę dzielnicy, a dróg nie ma... Czy miasto tego nie widzi?? Dziwią mnie takie opinie jak Twoja.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahahaha, no biedny deweloper, wszyscy się jego czepiają, a on dla ludzi przecież buduje, a nie dla zysków, i do tego każą mu budować drogi do budynków - no idioci normalnie... Może jeszcze kanalizację do budynków też ma doprowadzić? Odczepcie się!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam !!!!

nie dziwię się takim opiniom bo miałem podobne doświadczenia z tym deweloperem. nigdy nie jest niczemu winny a już na pewno nie musi informować klientów o problemach z dotrzymaniem terminu odbioru mieszkania.... kpina nie deweloper - zdecydowanie nie polecam!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

??

dlaczego deweloper nie odpisuje na e-maile???? Nie każdy mieszka blisko aby przyjechać osobiście. A jak dzwonie to rzadko kiedy mogę uzyskać konkretne odpowiedzi :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na stronie dewelopera ta inwestycja zlokalizowana jest w miejscu osiedla, które już jest wybudowane, nie ma też na stronie planu osiedla... czy dużym problemem jest aby pokazać dokładną lokalizację tej inwestycji? Czy wymagam zbyt dużo od dewelopera? czy ciemny lud kupi wszystko w ciemno? :) jest już pozwolenie na budowę? może ktoś mi odpisze, proszę bo nie jestem na tyle godna aby deweloper odpisał na mojego e-maila.

w internecie można przeczytać, że Invest Sarko pisze sam o sobie, że:
"...Nasze zaangażowanie i dbałe podejście do Klientów oraz wysoka jakość realizacji procentują dużym zaufaniem Inwestorów. Budują naszą wiarygodność i sprawiają, że nowi Klienci trafiają do nas w znacznej mierze przez polecenie i rekomendacje..."
czy oni żyją na innej planecie i nie czytają opinii ludzi?? :) mam zupełnie odwrotne doświadczenia z tym deweloperem, a widziałem już wiele... (...). Ludzie nie dajcie się manipulować i o wszystko pytajcie dociekajcie szczegółów bo będziecie jak inni żałowali wyboru tego dewelopera!
do góry