Widok
Właśnie wróciłem z kina.
Jest tam postać majora, który wydaje dyspozycje, brutalne dyspozycje.
Nad majorem stoi jego zwierzchnik; jakiś pułkownik, albo i generał, nad nimi jest skazaniec Kamiński, a nad tym niedoszłym więźniem, certyfikowany przez sąd kłamca. Wszystkim zaś zawiaduje taki jeden z Żoliborza.
I to ci bandyci muszą zostać ukarani.
Jest tam postać majora, który wydaje dyspozycje, brutalne dyspozycje.
Nad majorem stoi jego zwierzchnik; jakiś pułkownik, albo i generał, nad nimi jest skazaniec Kamiński, a nad tym niedoszłym więźniem, certyfikowany przez sąd kłamca. Wszystkim zaś zawiaduje taki jeden z Żoliborza.
I to ci bandyci muszą zostać ukarani.
Przekroczenie uprawnien, jesli bylo to od tego jest proces sadowy. Osadzic Millera i Kwasniewskiego, za branie kasy za tworzenie obozow tortur. Holland chyba nie wziela sie nigdy za taki temat. Za zbrodnie Jaruzelskiego.. moze nie slyszalem. Cicho tez siedziala w przypadku atakow na Afganska wioske cywili. Ataku na Irak, Syrie, Libie, Iran, Palestyne.. Niech wiec sie juz nie osmiesza bo to raczej moze byc problem zdrowotny osoby w podeszlym wieku.
Jesli sa winni, pogranicznikow osadzic. Tu trzeba miec dowody, a nie jakies filmy tworzyc w formie paszkwili.
Jesli sa winni, pogranicznikow osadzic. Tu trzeba miec dowody, a nie jakies filmy tworzyc w formie paszkwili.