Widok
byłem na filmie zielona granica
W wczoraj specjalnie za wszelką cenę poszedłem na ten film ażeby wydać opinię... jestem wyborcą opozycji szeroko pojętej i chciałem stanąć w obronie autorki tego dzieła.... i co? co zobaczyłem?.... to dzieło szkalujące Polskę..... to paszkwil nad paszkwile. Mundur polski został zszargane i podarty. Zadzwoniłem do szwagra który jest emerytowanym żołnierzem i powiedziałem co widzialem. Powiedział mi głosuj na PIS.... i tak zrobię. Pozdrawiam
nie zamierzam obejrzeć tego filmu..zastanawia mnie w jakim celu go nakręcono? i kto za to płacił...osobiście wspieram wojsko na granicy i wszyscy powinni im być wdzięczni..PIS nie zawsze ma dobre rozwiazania ale to było super!...proponuje pani holland i jej podobnym pod swój dach przygranoąc tych ''biednych'' uciekinierów a nie zapraszać do naszego wspólnego domu..nie zyczę sobie!