Widok

Zielona granica

Zielona granica Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Zielona granica.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabić Księdza

Jak nakręciła film Zabić Księdza to władza ludowa wyła tak samo jak teraz PIS
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Paszkwil szkalujący Polskę i Polaków.

Oby to był ten moment, w którym Polacy dowiedzą się na czym polega twórczość pani Holland.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 29

To jest dramat, dramat, że takie coś powstało.

Ten recenzent to pochodzi z Moskwy czy z Berlina?
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 29

A tych obrońców granic widziałeś na granicy czy tylko na filmie?

Na filmie są pokazani jako oprawcy niewinnych uchodźców, ale w rzeczywistości bronią Polski przed hordami "inteligencji" nasłanej przez wrogów naszego Kraju.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 23

A widzialaś jak przerzucali?

To można zobaczyć tylko jako inscenizowane sceny na filmie. W rzeczywistości puschback wygląda zupełnie inaczej.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Od przekraczaniz granicy z paszportem są przejścia graniczne a każdy kto nilegalnie przekracza granice jest przestępcą i w21 wieku nikt normalny nawet z Afryki nie jest aż tak glupi żeby nie zdawał sobie z tego sprawy a w szczególności na tej granicy i tuż przed napascia sowietow na Ukraine
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejna Granica Przełamana

Pani Agnieszka kolejny raz pokazała prawdę o NAS.
Dobrze że takie filmy powstają.
W mojej ocenie większość ludzi krytykujących ten film po prostu go nie widziała.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 34

Piszesz o Białorusinach>

Masz rację, powinni być ukarani.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czyli mur, a raczej bariera, ogranicza konieczność brutalne obrony granicy. Holland wyeksponiwala zło, ale nieraz cel uświęca środki, by chociażby nie zalała nas fala setek tysięcy często niebezpiecznych ludzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nie zgodzę się na hasło "bojkotujemy", bo jednak trzeba poznać język wroga (czy "wróżycy", jak wolą dzisiejsze feministki). Ale nie wiem, czy pojmę genezę dewolucji ku antypolskości tej niegdyś niezłej artystki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Głos rozsądku

W każdej sytuacji, nawet wykonując rozkaz, człowiek może się zachować jak człowiek lub jak prymitywna bestia. Reżyserka pokazała różne postawy różnych ludzi.. Zrobiła film rzetelny i uczciwy, który za podpuszczeniem jedynie słusznej partii został z góry uznany za obelgę skierowaną do wściekłej prawicy. Posłuszna większość pisowska powtarza partyjno - rządowe wyzwiska i nie potrzebuje oglądać filmu. Mnie to przypomina dawne akcje antykulturalne i antyinteligenckie Gomułki.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 30

Obsada

Młody Stur gra. Brakuje Kurdej-Szatan, a wśród statystów Frasyniuka.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 17

zielona granica

Jeśli nie oglądałeś to poco te komentarze idż do kina zobacz i wtedy się wypowiadaj - byłem widziałem i mam inne zdanie wiele pozytywów. ( pomimo stwierdzenia Pana Andrzeja świnią nie jestem)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czekam na film "Wypędzeni z Baranowic"

Może A.Holland wyprodukuje jeszcze jakiś film. Jest zapotrzebowanie, wiadomo skąd.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jasne. Lepiej sprzedawac wizy. Tym samym ludzia. Chociaz kasa bedzie.

O czym ty piszesz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tylko bydlaki mogły wydawać takie rozkazy!
Postać majora prowadzącego odprawę jest tego przykładem.
On też dostał rozkaz z góry, a ta góra dostała rozkaz z wiadomego miejsca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Film mi sie nie podobał
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 16