Widok
film
Mam rodzine w Bialej Podlasce opowiadali ze w pierwszych dniach wojny na Ukrainie polski rzad nic nie robil. Ludzie mieszkajacy na pograniczu sami pomagali uchodzcom. Kaczynski z Morawieckiem maja pelna gebe frazezow niestety nie zdali egzaminu z tej tragedi nie tylko z tej tragedii ale rowniez z rzadzenia przez 8 lat zniszczyli Polske i Polakow. Tylko ludziom na pograniczu nalezy sie podziekowanie i docenienie ich pomocy. Zobacze ten film mimo negatywnej oceny przez rzadzacych.
Nie rozumiem komentarzy politycznych
To jest kultura, to jest kino. Politykom nic do tego. Skąd te lęki? Po co tyle emocji? Oglądam to, na co mam ochotę i wyrabiam swoje zdanie. Film piękny, poruszający. Nie antyrządowy, nie antypolski. Nie jest przeciw nikomu, no może tylko przeciw Białorusi i Rosji, ale za człowiekiem...
ludzie ktorzy pisza takie komemntarze jak w cudzyslowie nie rozumieja
Nie mozna zglaszac filmow nie polskich na festiwal polskich filmow fabularnych ten film to produkcja francusko-czeska.
" Jeśli producent nie zdążył a zna termin zgłoszenia, to nie znalazł się na festiwalu. Kropka. Jeśli festiwal zacznie uruchamiać tryby awaryjne zgłoszeń to za rok nikomu nie będzie się chciało zdążyć ze swoimi filmami. Radny" 23 1
" Jeśli producent nie zdążył a zna termin zgłoszenia, to nie znalazł się na festiwalu. Kropka. Jeśli festiwal zacznie uruchamiać tryby awaryjne zgłoszeń to za rok nikomu nie będzie się chciało zdążyć ze swoimi filmami. Radny" 23 1
...a państwo chce zapłacić za taka informacje bo o tym nie słyszałem? Nazywasz wolnością słowa narzucanie właścicielom niepłatnej reklamy jakiegoś powiedzmy światopoglądu? Dlaczego biznes który płaci za licencje do wyświetlania filmu a ideologowie pisu narzucają że ma być do niego dołączona jakaś prelogumena? Dziwna jest Twoja wolność słowa... taka pisowska.