~anonim
94.254.233.*
(2 lata temu) 24 września 2023 o 21:35
Bardzo dobry film. Wzuszajacy, szokujacy, pokazujacy wrecz zezwierzecenie wladz. Z jednej strony na kolanach na mszy, non stop gadanie o Janie Pawle II a z drugiej strony traktuja uchodzcow jak podludzi. Cos strasznego..
28
18