Widok

Zielony Widok

Zielony Widok Temat dostępny też na forum:
Zielony Widok powstaje w szybko rozwijającej się dzielnicy. Łączy w sobie bliskość terenów zielonych z sąsiedztwem tras zapewniających sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska. Szybko dojechać można stąd do obwodnicy, jak również do śródmieścia Gdańska czy do Wrzeszcza. Dodatkowo planowana przez Miasto Gdańsk budowa ul. Nowej Bulońskiej oraz linii tramwajowej z przystankiem nieopodal ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie kameralnie

Robyg chyba idzie w dobrą stronę. Kolejne kameralne osiedle :-) fanie to zrobi dzielnicy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

to osiedle będzie mocną stroną tej dzielnicy, fajnie się to rozwija.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciekawe kiedy powstanie, ktoś wie? jestem zainteresowany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupujcie słoiki blisko Szadółki i do tego te zielone zapachy.....plus korki. Nie ma to jak spędzić 3 h w korku a później powdychac świeżego powietrza z wysypiska. I to wszystko za ponad 5 tys za M2. okazja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

jakie zapachy?

człowieku! po co gadasz takie głupstwa, choć raz przyjedz w okolice tego osiedla co go będą budować!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dopiero co czytałam całkiem interesujący tekst o tym osiedlu. chyba to było w dzienniku bałtyckim. pewnie trochę potrwa budowa, ale zapowiada się fajne osiedle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy to ludzie z robyga piszą te opinie ??

Chyba tak
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakie wille?? No i gdzie ten park jest?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

w okolcy jabłoniowej

to miejsce ma potencjał, zielono, oczka wodne, nowoczesne i ładne miejsce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy ktoś wie gdzieś jest biuro sprzedaży tego osiedla?

na wizkach wygląda fajnie, ale chciałabym też porozmawiać z kimś z biura,bo mam parę pytań, a wiadomo rozmowa przez tel to nie to:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zielony widok?

swoje biura mają na jabłoniowej. byłam. bardzo sympatyczni i kompetentni ludzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

przytulnie będzie na pewno

bo i zabudowa szykuje się kameralna ,a może nawet taka o willowym charakterze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O willowym charakterze hahaha z zapachem z Szadółki.....idiota
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem zwolenniczką kameralnej budowy i trzeba sobie powiedzieć że ten zielony widok spełnia podstawowe założenia. Może być miło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rośnie nam nowa dzielnica. Jak zmodernizują drogi to naprawde może byc tu świetnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba trafili z nazwą tego osiedla

bo trafia ona w duszę tego miejsca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli zrealizuja osiedle tak jak planują to będzie naprawde fajne osiedle!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słyszałem dużo dobrego o tym systenie smart house - ktoś coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobry pomysł że budynki będą w sumie niskie. Takie osiedle ma naprawdę szanse na powodzenie, bo lokalizacja też doskonała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

taki widok to ja rozumiem

Bardzo fajna inwestycja, dobrze nam tu będzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest może już jakaś grupa na Fb? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba jeszcze nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zdecydowaliśmy się na zakup z rodzinką mieszkania na Zielonym Widoku :) Czekamy na klucze, już przebieramy nóżkami, bo osiedle, jak i okolica bardzo nam się podobają - to będzie fajna zmiana, bo obecnie wynajmowane mieszkanie wychodzi nas podobnie, co kredyt, a jego standard jest dużo niższy, niż będzie nasze własne mieszkanie :) Więc to zmiana w 100% na plus, pod każdym względem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy są tu jacyś mieszkańcy? Mi się bardzo podoba osiedle i okolica, mam też dobrą ofertę - naprawdę się napaliliśmy, ale chcielibyśmy jeszcze pogadać, jak sąsiedzi i klimat na osiedlu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szukaliśmy i znaleźliśmy :) Stawiamy na Zielony Widok - pasuje nam lokalizacja, plan osiedla i sama oferta dewelopera bardzo nam odpowiada. Nie mogę się doczekać zakończenia budowy, już teraz planujemy wnętrze :) :) :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podoba nam się z mężem - mamy już ofertę, decydujemy się jeszcze, ale ja zdecydowanie chciałabym właśnie tu zamieszkać :) Super osiedle, korzystna oferta - wszysto się zgadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze nam się tu mieszka :) Jeśli ktoś się zastanawia, to na prawdę fajne osiedle i super sąsiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobają mi się takie mniejsze osiedla, które nie są w ścisłym centrum. Szukam teraz czegoś dla siebie, bo powoli uzbierałem wpłatę na wkład własny, chcę tylko jeszcze troszkę poduszki amortyzacyjnej sobie utworzyć. Może to będzie to osiedle - wszystko się na nim zgadza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kupiliśmy tu mieszkanie, jesteśmy b. zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wowww!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osobiście bardzo mi się podoba - faktycznie kameralne + dobre stawki są teraz & biuro sprzedaży dwoi się i troi, żeby zaoferować coś ekstra - gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Jasień

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Initium (6 odpowiedzi)

Witam ,czy można się dowiedzieć jak mieszka się w oddanych już domach ,czy są jakieś poważne...

do góry