Widok

Ziemia pod trawnik

Kielno Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Jaką ziemie trzeba kupić pod trawnik i gdzie oraz po ile w okolicach można zakupić? Pewnie z 10-20 wywrotek będę potrzebowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup ziemie z torfem po pieczarkach, miedzy bojanem a Kielnem jest pieczarkarnia i za nia (musisz wjechać w polna droge przy krzyżu) mieszka gość, który miesza ten torf z ziemia i przywozi Ci na dzialke.
Niestety nie mam numeru telefonu i nie mogę go znaleźć w panoramie firm, bo nie pamiętam ani nazwiska, ani adresu jego firmy :(
Namiary dostałem w pieczarkarni, ten numer znalazłem http://www.teleadreson.pl/pomorskie/koleczkowo/pieczarkarnia-a51229cbeb.html
na pewno jak tam zadzwonisz i powiesz, ze chcesz ziemie pod trawnik, to dostaniesz namiar na tego gościa od ziemi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
koleczkowo tel 602 735 350 p. Daniel ma własną ziemię. oferuje takze transport oraz koparkę .polecamy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16
603642014 Franciszek Grablowski
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14
Potwierdzam P.Daniel solidny konkretny-zamawialem u niego ziemie na skarpe i czarnoziem do ogrodu 1 klasa z pieczarkarni wsz rosnie super !!! POLECAM
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12
witam,
jak przedstawiają się ceny za czarnoziem z pieczarkarni?
koszt transportu?
P.Daniel sprzedaje ziemię na tony, litry czy m3 - jakie ceny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja kupilem u Franka i ziemia spoko... przywiozl i rozgarnal jakas tam kopareczka w sensownej cenie... i jest blisko wiec nie kroi za transport.... i trawka sobie rosnie :):)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
nie polecam ,kupilem ibardzo jestem zawiedziony. zachwaszczona a po pierwszym deszczu ozostaje sam piasek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam pana Zenona B. mieszka w centrum ma około ośmiu letnie doświadczenie w sprzedaży czarnoziemu nr. tel. 602-815-107
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
czarnoziem nie nadaje się pod trawnik. Najlepsza jest zwykła ziemia ogrodowa - lub polna zmieszana w niewielkiej ilości z torfem, który utrzyma odpowiednią wilgotność. Czarnoziem to pod iglaki. Ziemia bez naturalnych nawozów np. kompostu itp. bo do tego przyjdą robaki, a za robakami przywędrują krety i trawnik diabli wezmą... Za 18 ton takiej ziemi płaciłem 2 miesiące temu 400 zł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
u kogo kupowałes tą ziemię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gnieżdżewie (koło Pucka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
czekamy na podanie nr telefonu ;) dot. zwykłej ziemi ogrodowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
605-190-432
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
jak do bojana to strasznie drogo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Pana Zenka! super gość
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
a może ktoś by podał jakieś ceny? tyle poleceń ale żadnych konkretów... kto za ile i czemu tak drogo??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaciłam 300zł za wywrotkę + rozgarnięcie koparką w cenie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Bojano

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...

do góry