Widok

Ziemia pod trawnik

Bojano Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Jaką ziemie trzeba kupić pod trawnik i gdzie oraz po ile w okolicach można zakupić? Pewnie z 10-20 wywrotek będę potrzebowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup ziemie z torfem po pieczarkach, miedzy bojanem a Kielnem jest pieczarkarnia i za nia (musisz wjechać w polna droge przy krzyżu) mieszka gość, który miesza ten torf z ziemia i przywozi Ci na dzialke.
Niestety nie mam numeru telefonu i nie mogę go znaleźć w panoramie firm, bo nie pamiętam ani nazwiska, ani adresu jego firmy :(
Namiary dostałem w pieczarkarni, ten numer znalazłem http://www.teleadreson.pl/pomorskie/koleczkowo/pieczarkarnia-a51229cbeb.html
na pewno jak tam zadzwonisz i powiesz, ze chcesz ziemie pod trawnik, to dostaniesz namiar na tego gościa od ziemi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
koleczkowo tel 602 735 350 p. Daniel ma własną ziemię. oferuje takze transport oraz koparkę .polecamy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16
603642014 Franciszek Grablowski
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14
Potwierdzam P.Daniel solidny konkretny-zamawialem u niego ziemie na skarpe i czarnoziem do ogrodu 1 klasa z pieczarkarni wsz rosnie super !!! POLECAM
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12
witam,
jak przedstawiają się ceny za czarnoziem z pieczarkarni?
koszt transportu?
P.Daniel sprzedaje ziemię na tony, litry czy m3 - jakie ceny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja kupilem u Franka i ziemia spoko... przywiozl i rozgarnal jakas tam kopareczka w sensownej cenie... i jest blisko wiec nie kroi za transport.... i trawka sobie rosnie :):)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
nie polecam ,kupilem ibardzo jestem zawiedziony. zachwaszczona a po pierwszym deszczu ozostaje sam piasek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam pana Zenona B. mieszka w centrum ma około ośmiu letnie doświadczenie w sprzedaży czarnoziemu nr. tel. 602-815-107
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
czarnoziem nie nadaje się pod trawnik. Najlepsza jest zwykła ziemia ogrodowa - lub polna zmieszana w niewielkiej ilości z torfem, który utrzyma odpowiednią wilgotność. Czarnoziem to pod iglaki. Ziemia bez naturalnych nawozów np. kompostu itp. bo do tego przyjdą robaki, a za robakami przywędrują krety i trawnik diabli wezmą... Za 18 ton takiej ziemi płaciłem 2 miesiące temu 400 zł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
u kogo kupowałes tą ziemię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gnieżdżewie (koło Pucka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
czekamy na podanie nr telefonu ;) dot. zwykłej ziemi ogrodowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
605-190-432
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
jak do bojana to strasznie drogo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Pana Zenka! super gość
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
a może ktoś by podał jakieś ceny? tyle poleceń ale żadnych konkretów... kto za ile i czemu tak drogo??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaciłam 300zł za wywrotkę + rozgarnięcie koparką w cenie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Kielno

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

do góry