Widok

Zła jakość wody

Witam
Od jakiegoś czasu obserwuję u siebie na Chełmie bardzo twarda/ chlorowana wodę. Po kąpieli czuć osad na skórze, ręce bardzo wysuszone, pojawia się wysypka na skórze.
Czy też macie taka wodę w kranach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Generalnie kiedyś tak miałam, ale założyłam sobie po prostu filtr węglowy i zmiękczacz wody Ecoperla na całą instalację w domu. Inwestycja genialna, bo inną jakość wody czuje się nie tylko przy kąpieli, ale dodatkowo osad nie nawarstwia się na kabinie i baterii, pranie jest miękkie bez płynów do płukania (podobno też to zdrowsze) i w instalacji czy pompie ciepła nie odkłada się kamień. Naprawdę super sprawa, a to tylko jednorazowy wydatek kilku tys ;) Napisz sobie do tej firmy i oni ci dobiorą odpowiedni sprzęt do twoich potrzeb :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W bardzo dużo miejscach jakość wody jest straszna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiadomo co można zrobić gdy jest taka zła jakość wody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam jeszcze mieszkanie na Przymorzu i tam jest o wiele lepsza woda niż na Chełmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U znajomych na Zaspie z przyjemnością piję herbatę. Na Chełmie od lat tego nie robię. Na tej wodzie jest po prostu ohydna,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Każda woda w Gdańsku jest z kamieniem w Osowie w pracy w czajniku kamień na Przymorzu też i w Oliwie to samo a woda okropna na Przymorzu przez rury w mieszkaniu bo tak ogólnie to ponoć woda na Przymorzu jest dobra ale zakamieniona strasznie. Mam dzbanek filtrujący i używam wody filtrowanej do picia,zup, płukania owoców. Na naczyniach widzę kamień straszny nie zwracam już uwagi na to głową muru nie przebije. Pierwsze co słyszę żeby w Gdańsku była woda chlorowana. Ja kiedyś w Słupsku w szpitalu przepłukałem jamę ustna czułem chlor. Uważam, że taka woda nie nadaje się do picia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza woda jest na południu Polski. I tyle w temacie. Basta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka jest twardość wody na Chełmie? Czy ktoś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry