Widok

Zła wizytówka klubu

Klub sam w sobie rewelacja. Dobra muzyka, pozytywni ludzie... Często go odwiedzam, ale takiego chamstwa wśród ochroinarzy nigdy nie widziałam! To, że Ci Panowie są napakowani to nie znaczy, że nadają się bramkarzy w tak dobrym klubie (w sumie, moim skromnym zdaniem do żadnego się nie nadają). Zdaje sobie sprawę, że ciężko jest opanowac ten tłum za drzwiami, ale jakoś poprzednia ekipa ochroniarska zawsze dawała sobie radę bez przemocy i wulgaryzmów, krzyków itp.
Panowie jak nie potrafią opanować swoich emocji i zachowywać się jak przystało na profesjonalnych ochroniarzy, to lepiej żeby zrezygnowali... Wydaje mi się, że nie są odpowiednią wizytówką dla takiego klubu. Tak naprawdę boję się ich, tak jak zawsze mozna było usmiechnąć się powiedziec dobry wieczór czy dobranoc,a jak miało się jakieś pytanie to zawsze kulturalnie odpowiadali, tak na tych boję się spojrzeć, bo mogą to źle odebrać... Szczerze, odczuwam niesmak po ostatniej wizycie. :(
Moja ocena
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 6
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

z naszych obserwacji wynika, ze Ochroniarze maja bardzo duzo cierpliwosci i sa bardzo profesjonalni w swojej pracy. Biorac pod uwage zachowania niektorych Gosci - niestety w 99% Studentow - w kazdym innym Klubie Ich cierpliwosc i wyrozumialos nie bylaby tak wielka a chamstwo, ignorancja i awanturnictwo tak poblazliwie traktowane. Ze strachu przestaje byc Pani kulturana i nie mowi Pani "dzien dobry" czy "do widzenia"? Prosze wiec przestac sie bac i sprobowac! Bo z naszego doswiadczenia wynika - ze sa to bardzo grzeczni ludzie rowniez po studiach i na usmiech i mile slowo zwykle odpowiadaja tym samym.
A wizytowka kazdego Klubu sa Goscie, ktorzy sie w nim bawia - wiec niestety awanturnikow i niekulturalnych Klientow tolerowac nie bedziemy.
Pozdrawiamy serdecznie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zmienia to faktu, że nawet wobec chamów nie powinni stosować gazu.. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry