Widok

Żłobek ekoludek

Witam,

Czy są tu rodzice których dzieci uczęszczają do tego żłóbka? Widzę pozytywne opinie w internecie ale na żywo nie wygląda to zbyt ciekawie. Jedna mała sala dla wszystkich dzieci i jeden pokój z łózeczkami, plac zabaw też malutki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mała tam chodzi. Czy jestem zadowolona? Hmmm sama nie wiem.
Córka płacze przy oddawaniu i odbieraniu. Jak mnie nie widzi podobno jest lepiej. Nie wiem czy to jej charakter czy sprawa żłobka.
Panie wydają się być ok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też nie jesteśmy za bardzo zadowoleni, gdyż właścicielka jest bardziej skupiona na swoim przedszkolu niż żłobku i mam wrażenie że mało uwagi tam skupia. Nawet na stronie internetowej zdjecia są tylko z przedszkola a ze żłobka raz na ruski rok. Wizualnie to tragedia, niby w letniej przerwie był zrobiony remont, ale zmian nie widać. Jest duża rotacja wśród opiekunek, tylko p. Patrycja jest na stałe i widać po niej że ma dobre podejście do dzieci a o pozostałych ciężko powiedzieć bo są nowe i nawet nie są przedstawiane rodzicom. Nie ma kreatywnych zajęć albo jest ich mało, za to co dobre że dzieci ciągle są na dworze. Za tę cenę pewnie znaleźlibyśmy bardziej kreatywny żłobek, ale jak przyjeżdżamy po nasze dziecko, to zawsze wita nas z uśmiechem i tylko dlatego nie szukamy innego miejsca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
A czy można poznac nazwisko dyrektora/dyrektorki tego przedszkola? Czy to ta osoba,ktora posiada jeszcze 2 takie obiekty w tym rejonie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żłobek Ecoludek BROMART Katarzyna Byczkowska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nasza córka uczęszcza tam od kilku dni. Zdecydowaliśmy się ją oddać akurat tam ponieważ starsza córka chodzi tam do przedszkola. Póki co nie mam żadnej opinii na temat tego żłobka. Czas pokaże czy córka tam zostanie czy nie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem niezadowolona ze w menu tak małych dzieci są kanapki z serkiem topionym czy masłem czekoladowym. Poza tym drożdżówki i rogaliki francuskie. Generalnie rzeczy nafaszerwane chemia. Dlatego wypisałam moje dziecko. Wole aby jadł owoce zamiast tego świństwa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chemię masz praktycznie w każdym produkcie nawet jak sama posadzisz sobie w ogródku to musisz dać chemię by robaki nie zjadły. Moim zdaniem bardziej trzeba patrzeć n cukry u takich małych dzieci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To jest menu dla dziecka w żłobku???
o rany.... ja sama nie jem takich rzeczy, co dopiero takie małe dziecko ....
sam cukier..... grrrr
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i brawo każdy ma wybór, oddychać też musimy przestać bo sama chemia ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

A kiedy Pani dziecko tam chodziło? Bo moje chodzi i nie zauważyłam takich rzeczy w menu póki co
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

już widzę jak ta mama podaje swojemu dziecku same owocki i warzywka......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widać po polubieniach lub niepolubieniach danego komentarza jacy rodzice tu pisza. Ktoś kto ma rację i uważa że drożdżówki, serek topiony i dziadostwo typu nutella nie jest dobre dla dzieci ,jest atakowany przez gawiedź która się zywi pustymi kaloriami. „już widzę jak ta mama podaje swojemu dziecku same owocki i warzywka...... – rozumiem Twoje zdziwienie Kasiu przecież Ty dajesz dziecku batony, colę i drożdżówki z nutellą prawda? Okazywanie miłości przez dawanie słodkości. Poczytaj trochę na temat żywienia zamiast pisać bzdety bo żal mi Ciebie. Moje dziecko tez tam chodzi ale od listopada idzie gdzie indziej ze względu na takie a nie inne składniki menu. Nie jestem żadną konkurencją ale dziwię się Waszemu podnieceniu jaki ten żłobek jest dobry. Plac zabaw nie jest mały? Jest malutki wręcz. Widzieliście pokój w którym dzieci śpią? Może lepiej tam zajrzyjcie. Nie przeszkadza Wam faszerowanie dzieci cukrem i pustymi kaloriami? W porządku ale nie polecajcie tego żłobka jakby był nie wiadomo jaki dobry.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kochana nie pisz głupot , moje dziecko naprawdę chodzi do tego żłobka i nie ma takich rzeczy w menu, mały teren do zabaw? Chciałabym mieć taką działkę w Baninie, w którym jeszcze żłobku dzieci codziennie cały rok wychodzą na dwór? Oczywiście dla niektórych to minus bo dziecko jeszcze rzeczy ubrudzi.
Tak wiec życzę Ci otwarcia konkurencyjnego żłobka... ale renomę zdobywaj proszę dobrą praca a nie oczernianiem innych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak już to kochany a nie kochana i moja córka Maja chodzi tam Na prawdę a nie na niby do żłobka. Nie ma takich rzeczy w menu? Umiesz czytać? To poczytaj co dzieci jedzą. Ja konkurencja? haha Nie otwieram żadnego złobka tylko przenoszę córkę i przestan reklamować ten żłobek bo mi Ciebie żal. IQ na poziomie kalosza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

naprawdę! !!!!!!!!!!!!
IQ nawet nie napiszę jakie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobrze że wiesz co podaje swojemu dziecku. Jesteś poinformowany lepiej ode mnie :D Teraz wszyscy rodzice udają że ich dzieci tak zdrowo jedzą,same bio Eko i w ogóle. A w zaciszu swojego domku pakują w nie słodycze bo dziecko płacze. Moje dzieci jedzą zarówno zdrowe rzeczy i jak słodycze. Bo dlaczego Nie?mam tylko w tej kwestii pewne zasady których się trzymam. I tyle. Zakończylam dyskusje w tym temacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko chodziło i do żłobka i teraz chodźi do przedszkola i nie mogę się zgodzić z opiniami pan , mam 3 dzieci i mam już skalę porównawcza. Bzdura apropo złego menu ,tam właśnie jest ono lepsze niż w większości przedszkoli i żłobków. Każda z pan zawsze dokłada wszelkich starań do opieki nad dziećmi, zawsze można zająć się dzieckiem w domu :) . Z okazji że tak jak pisałam mam porównanie proszę mi wierzyć nie ma do czego się przyczepić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja dwójka dzieci chodziła do ecoludka, teraz koleżanka oddaje a druga czeka w kolejce na miejsce. Jak czytam te komentarze to chyba jakaś konkurencja wypisuje. Mały plac zabaw? Dzieci codziennie na dworze, chyba że pada chemiczne jedzenie. Boże , kto tu jeszcze coś wymyśli?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te fora na temat przedszkoli tu ewidentnie konkurencja wypisuje . W baninie jest zaścianek , jak jest coś nowego , dobrego to trzeba nasr*c na forum ... cóż tylko po co ? Ci co maja Full nie maja czasu tu siedzieć a ci co kręcą, oszukują lub maja puste miejsca są tu właśnie z negatywnymi opiniami
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myslisz ze tylko konkurencja na forum siedzi? Raczej rodzice którzy dbają o swoje dzieci. A mamom które dają owocki i warzywka serdecznie kibicuje bo są świadome a współczuje tym co mózgu nie maja i wpychają słodkości dzieciom którym dopiero się smak ksztaltuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

takie menu powinno byc zakazane, niech sami to jedzą. Cukier to trucizna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dlatego ja dałam moje dzieci do Montessori, tam zero słodyczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też dałam do Montessori. Jest najlepsze A jedzenie cudowne i zdrowe. Tylko Montessori polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje również chodzi do Montesori. Bardzo dobrze jedzenie bez chemii. A dzieci uśmiechnięte
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy po przedszkolu Montessori posyłacie dzieci do zwykłej szkoły, czy do Montessori?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w baninie rodzice chca jak najtaniej przedszkola i zlobki wiec jak tanio zaserowac dobre jedzenie dziecia , robiliscie kiedys rozenznanie w cateringach dla maluchow? ja tak bo bylam poirytowana tez jedzeniem w baniniaskich przedszkolach. i dobry catering jest ok 14 za dzien, i wyobrazcie sobie ze jak zaproponowalam dr to powiedziala ze rodzice jak jest 10 zl robia problem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałem wiele dobrego o przedszkolach Montessori, tylko w naszej gminie takich nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak można karmić małe dziecko słodyczami, głupie matki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja woże moje dzieci do szkoły podstawowej Montessori w Gdańsku. Metoda nauki zdecydowanie na plus , niestety płatne 800 zł miesięcznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak krytykujecie ten żłobek, a wystarczy przyjrzeć sie innym żłobkom , też karmią małe dzieci tortami i innymi słodkościami, a gdzie?
bardzo blisko Małkowa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry