Widok

Znaki drogowe

Witam. Jestem z Kościerzyny i nie jeżdżę do Gdańska chociaż mieszkałam tu 40 lat. Dzisiaj boję się jechać do Gdańska. Ponieważ mam w Akademii Medycznej mamę musiałam tu przyjechać. Czy ktoś może mi powiedzieć czy na głównej drodze al. Zwyciestwa jest znak zakazu skrętu w lewo do akademii medycznej ? Mieszkałam na ul. Traugutta i zawsze skręcałam do domu z głównej drogi. Nie mylić z "traktem konnym". Jechałam od strony Gdańska. Narobiłam dużo zamieszania . Jednak kierowcy mnie wpuścili na trakt konny. Dziękuję im.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro boisz się jeździć po Gdańsku, to stawiaj samochód na dużym parkingu przy pętli Łostowice Świętokrzyska i korzystaj z tramwaju lub autobusu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję , posłucham dobrej rady. Bo naprawdę najadłam się strachu .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oszalalas jedz normalnie do akademi sa tam znaki i miejsce napewno znajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Al. Zwycięstwa, jadąc od strony Gdańska, jak najbardziej możesz skręcić w lewo, na skrzyżowaniu z Traugutta i potem ponownie w lewo, by wjechać na Trakt Konny.
Potem w Curie-Skłodowskiej, bo Smoluchowskiego pod prąd nie pojedziesz.

Ale jak słusznie ktoś zauważył, wygodniej zostawić auto na pętli Świętokrzyska i podjechać tramwajem.
Znalezienie miejsca parkingowego pod GUMED-em graniczy z cudem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tzn. że mam skręcić w lewo koło Opery Bałtyckiej ? To muszę jechać lewym pasem. Problem w tym że nikt nie chce mnie wpu
ścić na lewy pas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ale ktos tu beke sobie kreci;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to znaczy ? Może jaśniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tak na poważnie? Rozumiem, że prawo jazdy wygrane w czipsach
...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam prawo jazdy od 40-tu lat małolacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak osoba, która ma tyle czasu prawo prawko może się żalić na forum, że nie potrafi pasa zmienić?Trochę niebywałe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę się nie obrażać, po prostu patrząc na wcześniejsze Pani wpisy bezpieczniej będzie zrezygnować z samochodu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"anonim" jestem takiego samego zdania i zgadzam się w całej rozciągłości. Jak czytam to, to aż się obawiam jechać do centrum, żeby nie wpaść na panią z 40letnim stażem :o... Kto Pani dał prawo jazdy te 40 lat temu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> mam skręcić w lewo koło Opery Bałtyckiej ?

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

> Mam prawo jazdy od 40-tu lat

Mniej-więcej tyle mam kartę rowerową.
Ale nie odważyłbym sie wyjechać dzisiaj rowerem na drogę publiczną, szczególnie ruchliwą.
Zero praktyki od przynajmniej 35 lat (w stanie wojennym już jeździłem Komarkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kobiety za kierownicą powinny mieć zakaz poruszania się w mieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak można bać się jechać samochodem? Wystarczy mieć łeb na karku i będzie wszystko dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry