Nie znam lepszej Szkoły nauki jazdy w Gdyni niż ta. Wszyscy z obsługi bardzo sympatyczni i pomocni. Jeździło mi się przyjemnie i w dobrej atmosferze. Wszystko jak trzeba , gorąco polecam !