Widok

Znamy się?

tyle ładnych dziewcząt przemieszcza się rowerem po Gdańsku... zazwyczaj codziennie spotykam je na drogach rowerowych...

dlaczego żadnej z nich nie znam osobiście aby wybrać się na wspólną wycieczkę rowerową? ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
no Panowie, to wam temat przewodni uciekł
albo wystraszyliście swymi rozważaniami nawet te ciut chętne Panie

to dajecie jeszcze jakieś szanse na wspólną przejażdżkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry