Znamy się?
~rowerowy amator
217.153.161.*
(10 lat temu) 20 lipca 2015 o 00:18
tyle ładnych dziewcząt przemieszcza się rowerem po Gdańsku... zazwyczaj codziennie spotykam je na drogach rowerowych...
dlaczego żadnej z nich nie znam osobiście aby wybrać się na wspólną wycieczkę rowerową? ;)
8
1