Widok

Znicze na mostku koło łon

Witam. Czy wie ktoś co się wydarzyło na mostku koło łon? Stoją na nim znicze dosyć świeże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba chłopak ze stogow popełnił samobójstwo lub coś mu się tam stało. Wiem tyle że nie żyje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój śp kolega wczoraj w nocy popełnił samobójstwo na łonach :( A znicze postawiliśmy my
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo mi przykro. Niech spoczywa w pokoju (*)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiadomo dlaczego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiadomo
Nikt się tego po nim nie spodziewał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tchórz.. bał się życia, zero szacubku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Obyście to posprzątali a nie te z mostku zostaną wrzucone do kanałku a reszta przez napitych i naćpanych roztłuczona w ramach zabawy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Byś się wstydził
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja popieram. Niech stawiaja znicze, ale pozniej niech je rowniez posprzataja. A jak tak bardzo chca to beda mogli stawiac je na cmentarzu. Chodze przez mostek prawie codziennie z dzieckiem i nie chcialabym zeby zrobil sobie krzywde na potluczonych zniczach. Tam jest tyle smieci, wiecej szkiel juz nie potrzeba.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Popierasz bo to dla ciebie tylko obcy chłopak, a gdyby to był tobie ktoś bliski..?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kilku bliskich juz pochowalam, jeden rowniez zginal w podobny sposob. Nie stawialam zniczy w miejscu smierci. Upamiętnić mozna w inny sposob. Modlic sie, wspierac rodzine, chodzic na cmentarz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie lepiej na plac zabaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak można tak w ogóle napisać
Czy to jest dziwne ze chcemy upamiętnić naszego dobrego przyjaciela? Nie wydaje mi sie zeby żeby ktoś szedl i specjalnie tlukl znicze, nie są na drodze, na mostku są z boku, da sie przejsc więc w czym problem? Radzę czasami pomyslec o uczuciach innych niż patrzeć na czubek własnego nosa.
Gdyby Ciebie spotkało takie coś, też chciałbyś/chchciałabyś jakoś upamiętnić to miejsce.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szlam tamdedy w sobotę do garazu. Widziałam młodzież. Pytałam się. Co się stało. Nikt mi nie odpowiedział. Stali jak mór. A szkoda bo to bliska mi osoba. Pewnie młodzierz mnie pamięta. Wścibska baba się pyta. A to jak moja rodzina. Już mam kontakt. Bede w czwartek Kacperka pożegnać. ❤️
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upamietnia sie osobe a nie miejsce. Mie patrze na czubek swojego nosa tylko na bezpieczenstwo dziecka. Na mostku dzieja sie rzeczy nie do pojecia. Od orgii, po samobojstwa, ludzie sie tam chlastaja i cpaja. Taki potluczony znicz moze stac sie przyczyna nieszczescia. Nie kazdy przejdzie obojetnie, komus bedzie przeszkadzac, rozbije, ktos sie przewroci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

W tych czasach ludzie nie mają za grosz szacunku nawet do osób zmarłych. Dba pani o bezpieczeństwo dziecka? W jaki sposób ? Znicze pani przeszkadzają a przechodząc tam dziecko może się patrzyć na orgie ? Gdzie tu logika
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co poniektórym przydałby się powrót do podstawówki, brak czytania ze zrozumieniem się kłania. Pani nigdzie nie napisała, że przeszkadzają jej znicze tylko poparła opinie o późniejszym ich posprzątaniu.
Ja jestem mieszkańcem bloku 27 zaraz przy kanałku i również popieram opinie o posprzątaniu. Rzeczy, które się tam wyprawiają wołają o pomstę do nieba. Przeważnie wszystko dzieje późnym wieczorem lub w nocy. Zdarza się, że również i w dzień. Cieszyłbym się gdyby zamknięto to przejście na wysokości garaży. Może było by trochę spokojniej i do kilku nieszczęść by nie doszło.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

I na bank jesteś starym emerytą który nie ma nic do roboty lub bezrobotny bez pomysłu na życie.
Zajmij się czymś pożytecznym ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

A ty na bank jestej jednym z tych patoli co tam chleja i sam nie masz pomyslu za zycie. Moze ty zajmij sie czyms pozytecznym i posprzataj po kolegach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty jednak frajer jesteś..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Frajer w jakim wzgledzie? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to trzymasz sie wyzwisk? Moze tobie podoba sie taka patola, moze chlanie to twoja codziennosc. Mi sie nie podoba i nie bede na cos takiego przyzwalac. Przez takiego '' fajnego'' patoligicznego pana stracilem matke moich dzieci wiec bede reagowac na kazde
tego typu zachowanie. Czy koledzy swietej pamieci chlopaka, pod wplywem niewiadomo czego, ledwo stojacy na nogach na miejscu jego smierci sa ok? Tak sie upamietnia zmarlego?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam nie zadbal o swoje zycie wiec i czym my tu piszemy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

to nie chodz tam kobieto!!jak dbasz o bezpieczenstwo dziecka. A najlepiej bedzie jak sie nim zajmiesz zamiast siedziec na forum i pisac co slina na jezor przyniesie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wczoraj widziałam i słyszałam jak ta wspaniała młodzież czciła pamięć swojego kolegi, krzyki i bluzgi do 21.00, jeden był tak naćpany lub nachlany że ledwo szedł. hipokryzja !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan "27" i " Mieszkanko " nie wdawajcie się w dyskusje, nie ma z kim :-(.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

2 kolezanki juz od po 14 chlaly wode z gwinta przy oltarzyku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak, ktoś stracił życie .
Naprawde to jedyne co masz do powiedzenia ? Kto posprząta znicze?
Znikną nie martw się.
Ale pamięć po tej osobie nigdy.
On miał 18 lat! Pomysł co czuje rodzina i przyjaciele zanim napiszesz głupi post.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

jakiś tuman walnął samobója i aż taka akcja? he he ludzie to mają wizję, zdjęcia, laurki i świeczki, oszołomy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie stracil tylko odebral. To wielka roznica. Nie pomyslal jaka traume przezyje ktos kto go znajdzie. Nigdy nie zrozumie czegos takiego. Ilu jest ludzi, ktorzy do ostatku sil walcza? Chca zyc dla siebie i bliskich. Jak dla mnie to nie ma czego zalowac skoro sam odebral sobie zycie. I prosze mi tu nie pisać o znieczulicy itp.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepiej to skończyć to przedstawienie i zamknąć temat, bo to jakaś komedia co wy ludzie tu piszecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I co? Glupio Pani? Kto teraz to posprzata? Tacy super koledzy, a burdel tam zrobili nieziemski. To jest to upamietnienie przez kilka dni, a potem syf, kila i mogila.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mozecie wszyscy zamknac ryj? Cos sie stalo a tu rzeznia slowna. Nie podobaja sie znicze? To nie patrz jeden z drugim. Niebezpiecznie z bachorem? To wyp*******j w inne miejsce. Ludzie, ja pier****e...zamknijcie sie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Znicze zapalaj na cmentarzu a nie nad kanałkiem, już I tak jest tam zrobiony niezły śmietnik.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry