Widok

Znikające obuwie

Witam. Chciałam przestrzedz wszystkich przed zakupami internetowymi w sklepie martes sport. Czekam już na obuwie 4 tydzień gdzie mają tydzień na wysyłkę. Po napisaniu do nich maila z zapytaniem co z moją przesyłka otrzymałam automatycznie wygenerowana odpowiedź że przepraszają za utrudnienia i dają mi smieszne10 % rabatu na kolejne zakupy internetowe. Po 2 tyg od zakupu dostałam potwierdzenie że obuwie zostało wysłane do sklepu o który prosiłam i max 3 dni na dostarczenie przesyłki. Czekam już 2 tydzień aż kurier przywiezie obuwie, sklep nic nie wie, infolinia nie odbiera, mam tylko maila ze towar Wysłano z magazynu, po czym w tajemniczy sposób zniknął. Szczerze--szybciej otrzymacie przesyłkę z Alliexpres niż z martes sport. Nie polecam zakupów w tym sklepie Firma krzak!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem podobną sytuację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Hulajnoga elektryczna co polecacie? (8 odpowiedzi)

Jaką hulajnogę elektryczną polecilibyście? Na co zwracać uwagę? Może jakieś konkretne modele? Na...

do góry