Widok

Zniknęły wycieraczki z klatek schodowych - Wam też?

Jak w tytule, czyli kilkanaście dni temu zniknęły nam wycieraczki z klatek schodowych (takie, które znajdują przed pierwszym schodkiem w klatce schodowej, a w okolicach piwnicy i drzwi do klatki). Podobno AO Nr 2 kazała tak zrobić (schować, czy wyrzucić - tego nie wiem dokładnie), z powodu koronawirusa. W czerwcu? A w innych blokach (np. na terenie AO Nr 3) są. I tu pytanie do Ludzi z mieszkań na terenie AO2, czy też zabrano Wam takie wycieraczki, czy tylko w moim bloku. Z góry dziękuję za informację i poświęcony czas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypomniano niektórym, że sypia się w łóżkach, a nie na wycieraczkach :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytam serio. A przypadków sypiania na wycieraczce głównej w klatce schodowej nie słyszałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na AO1 też znikły, a konkretnie zostały wyrzucone. Widziałem nawet jak dozorca je uprzątał. Pewnie jakieś zalecenia związane z COVID, które jedni wykonują drudzy nie... Mam nadzieję że do jesiennych deszczy dadzą nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za informację. Czyli jednak. Trochę dziwne, że dopiero w czerwcu kazano zdjąć (przynajmniej u mnie w bloku), a nie już w marcu. Teraz zostaje własna wycieraczka, więc klatka będzie brudniejsza. Pozdrawiam. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wracam do mojego tematu. Jest szansa, że niedługo wycieraczki wrócą z "wakacji" i brud (piasek, błoto po deszczu) nie będzie się roznosić po całej klatce schodowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry