Widok

Zoo w Oliwie

Rowery Temat dostępny też na forum:
Krótkie pytanie - czy po terenie Zoo w Oliwie można się poruszać rowerami, czy są z tym jakieś problemy (ew. dodatkowe opłaty)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od kiedy pamiętam był zakaz poruszania się rowerem. Można było wprowadzić, ale nie można było jeździć. Może teraz wogóle nie można wprowadzać? Zadzwoń. http://www.zoo.gd.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mozna nawet roweru na teren zoo wprowadzić.

Jednyne co Ci moge doradzić to albo oddać na parking samochodowy albo zgadać sie ze strażnikami co pilnują wejscia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo podjechac od strony lasu przejsc przez ogrodzenie po przewalonym drzewie i juz jestes w srodku i to za darmo :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
kello, tylko że wtedy małpy płaca bilet za oglądanie takich..... sprytnych biker - sapiens.yyyyh kurcze nie wiem ile teraz kosztuje bilet do zoo ale mam świadomość ze również z tej kasy to zoo może działać..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mama napisał(a):

> kello, tylko że wtedy małpy płaca bilet za oglądanie
> takich..... sprytnych biker - sapiens.yyyyh kurcze nie wiem ile
> teraz kosztuje bilet do zoo ale mam świadomość ze również z
> tej kasy to zoo może działać..

zawsze można zakupić bilet przy wyjściu, albo wrzucić datek do puszki - nie wzbogacając przy okazji niepotrzebnie budżetu państwa ]:->
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama ma rację, wkur... mnie takie cwaniakownie, zwłaszcza, że 4,50 dla studenta to chyba nie jest wygórowana cena.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ooo tanio :D chyba wpadne. eeej 4,50 razy 3 pojscia do zoo to juz mamy butelke FL...

a serio to o drzewie wiem przez przypadek.. jak sie zgubilem w lesie to tam wyjechalem :P nie probowalem tak wchodzic ale moze ktos bedzie chetny na eksperyment :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kello jako obywatel IV RP powinieneś o przypatkowym spotkaniu z dziura spiesznie zawiadomić dział administracyjny wzmiankowanego zoo...coby nie kusić mniej moralnie wyrobionych od ciebie hehehehe

a powazniej przglądając stronkę zoo okazało sie ze jest tam adres mailowy do samego dy-ra.jesli ktoś w njablizszym czasie sprawdzi i rzeczywiście będzie problem z rowerami mozna by wysłać kilka maili. bo teren sczególnie nadaje sie na dojazd..
pozdrówka
mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytałem w sprawie. Uzyskałem odpowiedź:

Drogi Panie Macieju,

Nie wolno wprowadzać rowerów na terem Zoo. Istnieje możliwość pozostawienia roweru na parkingu strzeżonym przed
wejściem do ZOO.
Zapraszamy w godz. 9.00-18.00

Piotr Dziki
ZOO
mailto:zoo@zoo.gd.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

do góry