ZooExpress.pl

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kartuska 493

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zooexpres wątek zamknięty Świetny kontakt z obsługą sklepu i panią-kurier (Trójmiasto). Ceny dobre i...
~Iga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Super wątek zamknięty Zamawiam w zooexpress regularnie. Bardzo miła obsługa, szybki kontakt i...
~AJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

jartt - opinia wątek zamknięty Fantastyczna obsługa.Rano zamawiasz, wieczorem masz. Zadzwonią, umówią się na...
~jartt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty POLECAM
~EWA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Nula - opinia wątek zamknięty Zamowienie złożyliśmy już 4 razy, zawsze expresowo, miło, dostawa poprzedzona...
~Nula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Wybór spory, nowe oferty, szybka i sprawna dostawa. W razie pytań- odpowiedź...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Błyskawiczna obsługa, świetny kontakt. wątek zamknięty Robiłam zakupy w tym sklepie pierwszy raz, wszystko było szybko, sprawnie i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

zakupy w zooexpress wątek zamknięty Błyskawiczne dostarczenie towaru-zamówiłam do południa a po południu tego...
~Ludwika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

profesjonalna firma wątek zamknięty Jestem zadowolona. Towar dostarczono w dniu złożenia zamówienia. Opakowanie...
~ela1956
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Świetny sklep wątek zamknięty Super sklep z szeroką gamą karm, które ciężko dostać u innych sprzedawców....
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem jednym z klientów z kategorii bardzo wymagający czyt. upierdliwi. W...
~Maciek i Blitz cane corso
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

piotr - opinia wątek zamknięty dobra obsługa zamówień, szybka raliazcja zamówień. wszystko OK
~piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, szybkie odpowiedzi na zapytania mailowe, bezproblemowa...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

zooexpress - opinia wątek zamknięty Super profesjonalne podejście do klienta. Bardzo przystępne ceny,...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Super sklep wątek zamknięty Zamawiam w zooekspresie od dawna i jestem bardzo zadowolona,prawdziwy...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

zamówienie wątek zamknięty pierwsze moje zamówienie, więc nie wiem czy 6 :) ale wszystko zgodnie z...
~alina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

ZooExpress :) wątek zamknięty W zooexpress robię zakupy od bardzo dawna i wszystko zawsze szło szybko i bez...
~Magda.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, nigdy nie miałem żadnego problemu, dostawa zawsze nastepnego...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

polecam wątek zamknięty Zamawiam już po raz drugi i będę nadal zamawiać z zooexpress. Polecam ten sklep
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Emilia - opinia wątek zamknięty Sklep z bardzo sprawną obsługą i dobrymi cenami. Kupuję tu od dawna. Mogłaby...
~Emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry