ZooExpress.pl

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kartuska 493

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona ze sklepu oraz dostawy na terenie Trójmiasta. Jedyne czego...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Świetny kontakt, szybka dostawa, pełen profesjonalizm. Ceny co prawda, nie są...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Ep - opinia wątek zamknięty Zawsze zamawiam z Zooekspress bo zamówienie dochodzi tego samego dnia na...
~Ep
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Super firma.Ceny, dostawa i w ogóle pierwsza liga
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Zamawiam karmę i smakołyki dla pupila regularne od 3 lat i zawsze jestem mega...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług tego sklepu już prawie 2 lata. Dla mnie najlepsi. Do tego...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z obsługi,jak i szybkości dostawy.Miło i profesjonalnie.
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Janusz - opinia wątek zamknięty Wyborne wsparcie w nagłych sytuacjach. Świetna obsługa klienta, kurier zawsze...
~Janusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Nieuszkodzony towar zawsze na czas dostarczony.Dopoludnia złożone...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Korzystam już od ładnych paru lat. Jestem bardzo zadowolona. Wielki plus za...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług zooexpress już od dłuższego czasu i jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Świetna Opcja dostawy tego samego dnia, na terenie Trójmiasta :) dobry...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Lucy - opinia wątek zamknięty zawsze na czas - to, co potrzebne, często więcej w zakresie karm...
~Lucy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Ania - opinia wątek zamknięty fajna opcja z dowozem tego samego dnia, polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Polecam ZooExpress, zamówienia zawsze na czas, ceny ok, bardzo miła i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Foxy - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny sklep dla zwierzaków, spory asortyment i expressowa wysyłka,...
~Foxy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z zakupów i przede wszystkim ekspresowej dostawy, polecam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Bożena - opinia wątek zamknięty Mile zaskoczona, tak szybką dostawą. Karma już sprawdzona, dobrze tolerowana...
~Bożena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Korzystam ponad 10lat. Dobre ceny i dostawa zawsze na czas.
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Basia - opinia wątek zamknięty Dobra karma dla psów Szybka dostawa Polecam wszystkim właścicielom psów i kotow
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry