Widok

Żukowo , sprawa korków od wielu wielu lat .Wybory

Ja bardzo dziękuję obecnym i byłym włodarzom gminy Żukowo za to że codziennie stoję w korku godzine do rond. Dziękuję że tyle lat tracę czas gdzie mógłbym go ofiarować swojej rodzinie , dziękuję że stojąc codziennie kopce autem i truje innych ludzi . Chcialbym panu zawsze pomachać ale nie mogę bo rano jak stoję to pan kawkę w domu pije a po południu jak wracam i stoję to pan obiadek sobie je. Dziękuję i mam nadzieję że setki ,wyborców których codziennie szlag trafia pomyśli przy urnie .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma rację. Nic dodać nic ująć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmnnn fakt, swego czasu jeździłam przez Żukowo na domek na kaszubach i zawsze odbywało się to weekendami, stanie w korku czasami już za Gdańskiem, a w drodze powrotnej sporo kilometrów przed Żukowem.
Sporo czasu minęło od tamtych wypadów, ale czasami zdarzy mi się przejeżdżać przez Żukowo i widzę ciągle ten sam stan, dwa ronda i każde stoi.
Szkoda bo myślę nad zakupem działki i byłoby to fajne miejsce wypadowe do Trójmiasta i na kaszuby ale głęboko się zastanowię z uwagi na ogromne korki. człowiek chciałby w końcu w spokoju wracać do mu po pracy i chce opuścić duże miasto zakorkowane, ale zamiana na mniejsze w takich samych korkach to byłoby bezsensowne.
Zróbcie coś z tym władze, bo na pewno można, a tylko miasto na tym skorzysta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 2019 rusza budowa obwodnicy metropolitalnej. Czyli jeszcze ok 4 5 lat i się skończy. Ale Żukowo ma najlepsze połączenie z trojmiasteem. Wszystkie wioski wkoło mają kilka daleko do np pkm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiedz że coś rusza można jechać na tym kolejne 5 lat korki są od kilkunastu lat . Rusza i ruszyć nie może a ty pajacu stój i siedź cicho . Jak nie ruszy i kiedy skończy to pogadamy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry