Widok

Żurawia Łąka

To osiedle to jedno wielkie oszustwo! Uwazajcie na inwestora, ktory nie ma pelnych praw do lokali, inwestycja utknela w miejscu, nie maja pieniedzy i szukaja naiwnych ludzi, ktorych wydoją z zaliczek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmawiałem z deweloperem. W/g niego , po zawarciu umowy wstępnej będą regulować stan prawny i przenosić prawo własności na kupującego. Powiedz coś bliższego na ten temat, bo przyglądam się sprawie. Może masz inne informacje które naświetlą sprawę . Dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś kupił u nich segment? jak to wygląda od strony formalnej ? Czy warto ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od strony prawnej wszystko jest OK. C
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A od innych stron ?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te domy są niewykończone, nie ma podłączonego gazu, wszystko jest zrobione na szybko, niedokladnie. Deweloper twierdzi ze nie ma dostepu do pelnej dokumentacji, oddaje do uzytku budynki nie odpowiadajace normom warunkow technicznych (np brak balustrad na pietrze przy oknie balkonowym) - jednym slowem nie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam sie nad kupnem macie jakieś inne sugestie odnośnie dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem skąd wzięły się takie opinie na temat tego dewelopera. Zakupiliśmy szeregowiec w tym roku, pod koniec Lipca już otrzymaliśmy akt notarialny. Mieszkanie przestronne, na dole słoneczny salon i aneks kuchenny oraz łazienka. Atrakcyjna cena, lokalizacja też niczego sobie. Wykończenie na wysokim poziomie i ogródek. Jesteśmy właśnie w trakcie wykańczania mieszkania. Ogólnie jesteśmy zachwyceni, tym bardziej, że wszystkie prośby skierowane do dewelopera zostają spełnione. Pozdrawiam, Magda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem na jakiej podstawie ktoś pisze takie wnioski, tym bardziej nie podaje ani imienia ani nazwiska i psuje komuś opinie ?? Co masz na myśli mówiąc o oszustwie ? To są duże oskarżenia, które nie zostały nawet zbadane, więc wtf ? Ja kupiłem szereg w lipcu 2018. Od marca 2019 w nim mieszkam. Po 1.5 miesiąca od kupna miałem przeniesioną własność i czystą księgę wieczystą. Przeniesienie własności było potwierdzane notarialnie - co do przeniesienia własności nie mam obiekcji. Na osiedlu na ten moment mieszka już kilka rodzin i mieszka nam się dobrze. Deweloper może nie jest potentatem, ale jest bardzo elastyczny, na wszystkie obiekcje reaguje szybko. W momencie kupna mogliśmy ponegocjować na temat stanu wykończenia lub przeróbek. Jeśli ktoś potrafi rozmawiać a nie jest korporacyjną kukłą to się dogada i będzie się cieszyć z mieszkania w ciszy i spokoju - otoczenie jest rewelacyjne.
Pozdrawiam hejterów :)
Michał W.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty jestesz skonczonym i**ota ?,czy interes w tych bajdach masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry