Widok

Opinie do artykułu: Żużlowcy Zdunek Wybrzeża dalej liderami DMPJ. W turnieju w Gdańsku zajęli drugie miejsce.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk zajęli drugie miejsce podczas 4. rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która odbyła się w Gdańsku. Ponownie liderem zespołu był Dominik Kossakowski, który w czterech biegach zdobył 11 punktów. Wybrzeże utrzymało pozycję lidera grupy C.

Turniej na gdańskim stadionie przy Długich Ogrodach był czwartym w sezonie 2018 w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Kończąc go żużlowcy dojechali na półmetek. Jednymi z faworytów byli gospodarze, którzy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego tam dobrze ?

A w lidze tak słabo ?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bo po co mają awansować do Ekstraligi skoro w 1 lidze są łatwiejsze mecze...

...i co za tym idzie, łatwiej o pieniądze!

Pamiętacie lata 90-te, gdy Rafineria Gdańska dawała po 6 baniek na 1 ligę? Derze i spółce nie opłacało się jeździć w ekstralidze i specjalnie zawalali najważniejsze mecze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Rafineria nigdy nie dawała takich pieniędzy i proszę nie pisz takich głupot. W Lesznie lokalna masarnia dawała więcej na Unię Leszno i wcale nie była tytularnym sponsorem. Nie piszcie takich głupot , że niby rafineria dawała 6 milionów . To są bzdury . Dawała może 30% z tego co piszesz .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kosa

Kosa w lidze ogony A tu jeździ więcej treningu mniej imprez w soboty na mieście Karol niech się rozpędza oby tak dalej pozdro