Hey oddolna inicjatywa "stop banino" zgłasza że wniosek o kolejne progi zwalniające przy kościele został przyjęty! Dziękuję 700 mieszkańcom za podpisy
218
~anonim
46.205.209.*
(2 lata temu) 20 września 2023 o 16:29
Zgłoście wniosek o usunięcie antyprogów z dróg. Bo obecnie na Księżycowej problemem nie są progi, ale dziury, które są głębsze niż progi i dużo bardziej niszczą zawieszenie.
Jakaś paranoja z tymi progami (jazda Lipową to jakiś dramat) Światła takie jak w Pępowie które zapalają "czerwone" przy przekroczeniu prędkości a nie progi na drogach głównych. Pogieło Was do reszty?