Widok

Życie...

Wszystko w co wierzylam do tej pory, okazalo sie jedna wielka bzdurą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie poddawaj się...!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja nie mam celu i sensu życia. Nie mogę nic zmienić. Nie mam nikogo bliskiego. Mąż ma mnie w d... A ja tęsknię za bliskości seks em. Przy nim stałam się Kłoda... Szukam emocji pozytywnych w domu to tylko złość i smutek. Już nawet się nie kłócimy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Typowy urok niedopasowania. Miałem to sama z moją eks. Pozostało się rozejść. U nas dzieci nie było więc jako tako się dało.
Kłótnia już później nie było, a tylko wyprane z emocji chłodzenie obok siebie. Jak ludzie potrafią sobie zniszczyć życie.
Znajdź sobie kochanką, nie żebym się polecał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam i go zostawiłam żeby ratować rodzinę. Minęły już 3 lata.. Ale żałuję że już go nie ma. Tęsknię za nim. Ja niestety nie mogę ot tak odejść. A codzienne życie pełne frustracji mnie dobija. Nawet nie mm z kim porozmawiać. Wpadliśmy to powód naszego wspólnego życia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

misio.gdansk.1988@wp.pl hm...napisz jeśli chcesz porozmawiać.mysle,że mam identyczną sytuację...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokoja88@wp.pl odezwij się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

załóż sobie Tindera, a męża też miej w du*ie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Trans osoby z Trójmiasta (72 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

do góry