Widok

a Gdynia??????

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
szkoda,że dyskusja w zasadzie dotyczy tylko Gdańska...Mieszkam w Wielkim Kacku i nie zamieniłbym tego miejsca na żadne inne w Trójmieście!Do obwodnicy 2 min.-w Gdańsku mogę być w 15 min.,w Gdymi centrum w 10 min.Osiedle jest spokojne,czyste i nowe,zapraszam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie Sąsiedzie ;) Masz rację! Chociaż do Gdyni mam dalej niż do Sopotu, bo mieszkam na Karwinach.
Pozdrawiam, MAlutka25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tutaj opieram kolege, dlaczego wszystko dotyczy Gdanska, tez mieszkam w Gdyni i za zadne skarby nie zamienilabym tego miasta.......
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mieszkałem na Karwinach 3 lata i za nic w świecie nie chciałem sie przeprowadzic do Gdańska, ale musiałem. Teraz inaczej na to wszystko patrzę. Może z perspektywy stolicy województwa, a może...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę się nie zgodzić:), Mieszkam w centrum i wszędzie mam blisko, chociaż czasem trochę głośno, ale do wszystkiego można przywyknąć. Nawet mój samochód przestał wyć, widocznie zauważył, że ja i tak nie zwracam na to uwagi:))
A do tego ten widok z okna... na lewo Hel, na prawo Gdańsk...
Żyć nie umierać, Gdynia to super miasto:))
serdeczne pozdrowienia dla wszystkich gdynian:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co macie ciekawego w tej Gdyni??? Nie eksplorowalam niczego poza Świętojańską, muzycznym, Skwerem Kościuszki, wieżą w lesie i takim pagórkiem z ladnym widokiem, niestety ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty sie pytasz co my mamy ciekawego w Gdyni- czy w Gdyni sa tylko sklepy, w gdyni jest rewelacyjna atmosfera, rewelacyjne widoki- jesli ktos zna dobrze gdynie:)) i najwazniejsze w gdyni sa swietni ludzie
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja rowniez jestem z Gdyni tyle ze ze wzgorza.Gdynia i tylko Gdynia zadne inne miasto nie wchodzi w gre.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry