Widok

a bylo by super...

Zdalam za pierwszym razem i za to bardzo duze podziekowania dla pana Grzesia Edka i Marka. Ale duzy minus dla bardzo niemilej i niekompetentnej pani w biurze w rumi z ktora ciezko sie dogadac i naprawde nie wiem za co tej pani placa
Moja ocena
obsługa: 4
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani Agnieszko,
Staramy się zapewnić naszym obecnym i przyszłym klientom wysoką jakość obsługi, jednak opisane zdarzenie miało miejsce podczas zasłużonego urlopu naszej sekretarki, która z pewnością udzieliłaby wszelkich niezbędnych informacji, gdyby w tym czasie była w pracy. Z naszej strony zrobimy wszystko co możliwe, żeby kolejnym razem sezon urlopowy w naszej firmie pozostawiał same miłe wspomnienia. Jednocześnie cieszymy się, że nasi instruktorzy przyczynili się do tego, że zdała Pani za pierwszym razem i życzymy szerokiej drogi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja się nie zgadzam z opinią Pani Agnieszki. Mianowicie : zdawałam egzamin teoretyczny w ośrodku " Rondobis " właśnie w momencie kiedy inna Pani zastępowała naszą przemiła sekretarkę i nie miałam żadnych zastrzeżeń co do obsługi kursantów a jednocześnie dokładnie został mi wytłumaczony przebieg egzaminu tj. obsługa komputera... zgłaszanie zakończenia egzaminu itp. Wszystko zostało załatwione (wraz z wydrukowaniem i podpisem wyniku egzaminu ) sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Poza tym byłam świadkiem obsługi innych klientów i stwierdzam iż sposób obsługi oraz podejście do klienta nie budziło zastrzeżeń . Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry