chłopaki a ja bardzo lubię Waszą szamkę kiedy nie chcę mi się gotowac,zawsze jak przyjdę to slyszę"dla Pani chętnie przygotuję to i to..."itp.itd.Bardzo lubię Wasze dania...! I mój pies też Was lubi:))pozdrooowka i do zo zobaczenia wkróce!