Widok
a ja Was bardzo lubię:)
chłopaki a ja bardzo lubię Waszą szamkę kiedy nie chcę mi się gotowac,zawsze jak przyjdę to slyszę"dla Pani chętnie przygotuję to i to..."itp.itd.Bardzo lubię Wasze dania...! I mój pies też Was lubi:))pozdrooowka i do zo zobaczenia wkróce!
Moja ocena
Bar Tip Top
kategoria: Bary
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 5
wygląd i czystość: 6
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6