Czytając opinie poniższe - napisane prawdopodobnie przez urażoną mamusię i córusię w listopadzie - uśmiałam się naprawdę przednio, choć bzdury, jakie o szkole piszą obydwie "panie", są wręcz bezczelne. Na szczęście inteligentni ludzie , ludzie na poziomie, nie biorą na serio steków bzdur, jakie czasem jednostki wypisują - najlepiej pisać bzdury na necie , a można pisać co tylko się chce..

Zatem postanowiłam się ustosunkować, bo wiele osób ma zgoła TOTALNIE odmienne zdanie nie tylko na temat geografii, ale też innych przedmiotów czy osób, które zostały obrażone przez sfrustrowaną kobietę, która na dodatek robi w swoich wypowiedziach błędy ortograficzne, a to w dużej mierze o człowieku świadczy:).Ja też mam dziecko w drugiej klasie, ma też jedną godzinę w tygodniu, ale przynajmniej wiem, że czegoś się nauczy;) dwudziestka jest znana z wysokiego poziomu nauczania i bardzo dobrze że się wymaga , bo wiem że moje dziecko poszerza swoją wiedzę. Z resztą z tego co wiem to geograf jest dużym magnesem w tej szkole , o czym świadczy bardzo duże obleganie profilu mat-geo w rekrutacji (info od młodzieży), a to , że to nie są studia - błagam ! Studia tuż tuż, samodzielności trzeba się uczyć!