Odpowiadasz na:

Re: facet ma być facetem...

Odnośnie drugiego postu.

Popełniłaś w tym wywodzie jeden podstawowy błąd w założeniach. Męskie uczucia budowane są przez zmysły, emocje. Jeżeli kobieta będzie potrafiła je opanować -... rozwiń

Odnośnie drugiego postu.

Popełniłaś w tym wywodzie jeden podstawowy błąd w założeniach. Męskie uczucia budowane są przez zmysły, emocje. Jeżeli kobieta będzie potrafiła je opanować - to mężczyzna pozostanie męski, a z drugiej strony z przyjemnością będzie się starał by dostać więcej.

Ty zaś mówisz o typowym modelu (ja to określam jako wiejski), którego skutki są właśnie takie, a nie inne.
Czy czymś niezwykłym jest że facet upierze, ugotuje, posprząta etc etc ? Nie rób ze wszystkich kosmitów.

Wcześniej mówiłaś o zrozumieniu drugiej strony. No właśnie problem polega na braku zrozumienia jak druga strony funkcjonuje. Tak samo jak mężczyzna MUSI wiedzieć, że kobieta potrzebuje romantyzmu, czułości, delikatności ale i oparcia i poczucia siły, tak samo kobieta POWINNA rozumieć, że dla mężczyzny niekoniecznie akurat te sprawy muszą być najważniejsze.

Problem jest gdzie indziej - kobiety jasno formułują swoje oczekiwania, mężczyźni mają z tym problem - bo mogą usłyszeć, że rozczulają się nad sobą. Więc liczą na kobiecą intuicję - ale to już nie te czasy.

Jeżeli kobieta chce - może mieć jeżeli nie w całości takiego mężczyznę jakiego chce, to przynajmniej w większości. I to bez zbytniego wysiłku. Ale wpierw trzeba chcieć.

zobacz wątek
14 lat temu
~Sh

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry