Odpowiadasz na:

Re: facet w stringach

A niby boxerki czemu nie są dla Ciebie???Często Ci się napręża czy co??Żartuję oczywiście....każdy nosi to co lubi,dlatego tyle tego mamy.

A niby boxerki czemu nie są dla Ciebie???Często Ci się napręża czy co??Żartuję oczywiście....każdy nosi to co lubi,dlatego tyle tego mamy.

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry