Widok

akademia dobrej jazdy gdynia

Najlepsza szkółka jazdy w Gdyni :) będę polecała każdemu kto tylko zapyta o polecenie szkolki. Pan Marek Kłos najlepszy instruktor na świecie. Jazdy jak i teoria zdana u mnie za pierwszym razem dzięki wspaniałemu instruktorowi jaki jest Pan Marek z Akademii Dobrej Jazdy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadza się Marek to miły i kompetentny instruktor. Polecam każdemu, kto chce zdać prawo jazdy bez stresu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła jazdy szanująca klienta i dbająca o jego bezpieczeństwo. Po wypadku samochodowym długo nie mogłam dojść do siebie a tym bardziej wsiąść za kierownicę, dzięki cierpliwości i umiejętnościom instruktorów pracy z ludźmi, potrafiłam przełamać lęk i znowu zacząć jeździć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam tą szkołę! Niesamowite jak przyjemne może być zdobywanie nowych umiejętności! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry