Widok

akademia przedszkolaka

Przedszkole stało się uciążliwe dla mieszkańców ! Przyprowadzają gromadę dzieci na plac zabaw S.M. i hałasują pod oknami mieszkańców ,głównie ludzi starszych ,którzy potrzebują spokoju i ciszy ! Parkują swoje samochody na miejscach dla mieszkańców S.M. itp. Jeżeli to się nie zmieni złożymy zażalenie do U.M. na uciążliwość akademii przedszkolaka dla mieszkańców i odebranie im koncesji na tą działalność .
popieram tę opinię 104 nie zgadzam się z tą opinią 2

hahahah dobre :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 110

Łapka w górę przez pomyłkę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okropna wypowiedź kogoś, kto brzmi jak osoba sfrustrowana życiem, wiecznie i ze wszystkiego niezadowolona. Proszę sobie wyobrazić, że place zabaw są dla dzieci i czy to dzieci przedszkolne, czy osiedlowe bawiąc się, biegają, śmieją się i cieszą życiem. Witomino jest i tak dość smutną i starzejącą się dzielnicą, z pustawymi placami zabaw, które i tak wyglądają jakby zatrzymały się w latach 80-tych. Nie jest to dzielnica przyjazna dzieciom, raczej mało wesoła, gdzie atrakcją jest rynek, lidl i chyba tylko bliska odległość od centrum ją podratowuje. Zamknijmy te dzieci więc w przedszkolu, jeszcze wprowadzą tu trochę życia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 114

Chcę się do tego odnieść ale cały czas mnie blokują .
popieram tę opinię 103 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli bardzo lubisz hałasy i krzyki to dwa sąsiadujące z przedszkolem domy są cały czas oferowane do sprzedaży !!! Możesz kupować i się wprowadzać . Podczas oglądania nie zaleca się otwierania okien !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chrupki zawsze mogą się wynieść do domu dla starców jak wszystko przeszkadza :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 111

Przenieś się szybko do psychiatryka bo potem będzie już za późno !
popieram tę opinię 103 nie zgadzam się z tą opinią 2

To gdzie mają je zaprowadzać? Jak potrzebujecie spokoju i ciszy to do głuszy trzeba się przenieść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 108

Przedszkole bez placu zabaw ??? Co nie przeszkadza w pobieraniu wysokich opłat . Popierasz cwaniactwo . Odpowiadam - na własny plac zabaw .
popieram tę opinię 104 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akademia Przedszkolaka ma bardzo ładny plac zabaw na swojej działce, widzę z okien, bo jestem sąsiadką. Dzieci codziennie na nim sie bawią, więc nie korzystają z tego wspólnotowego. Nikt rozsądny zresztą nie prowadzałby tam dzieci. Niestety wyrostki demolują instalacje, zostawiają puszki po piwie , butelki po alkoholu. Zresztą plac zabaw przy śmietniku??? Dodatkowo Wspólnota nie radzi sobie z naprawami, drewniane urządzenia pełne zbutwiałych desek, drzazgi. Dlatego jest tam niebezpiecznie, piaskownica pełna kocich odchodów, nie skoszona trawa pełna kleszczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 72

Chyba nie zdaje sobie Pan/Pani sprawy czego potrzebują starsi ludzie. Sądzi Pan ze ciszy? Samotności? Braku życia i zainteresowania? Wręcz przeciwnie. Sama jestem emerytka i każdy objaw życia, ruch i gwar sa dla mnie wybawieniem w samotności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 71
Zapraszam do Przedszkola Nr 28
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry