Widok

akcesoria kuchenne

Cześć, polecicie mi jakiś sklep internetowy z akcesoriami kuchennymi. W tych stacjonarnych sklepach jest sporo fajnych rzeczy ale są jednak drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zapewne kupiłaś już coś sobie ale jeśli nie to może zainteresować CIę oferta superwnetrze.pl. Uwielbiam robić u nich zakupy, raz, że mają chyba wszystko do domu, dwa, świetna jakość,a trzy, mają dobre, przystępne ceny i często robią różne promocje. Teraz jest też taka akcja i są właśnie akcesoria kuchenne w tym chlebaki, pojemniki, deski do krojenia i wiele, wiele innych jeszcze rzeczy.Zerknij, może coś jeszcze dokupisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dlaczego jesteś takim dzbanem, weź i wytłumacz? Zakładasz temat a potem sam/sama sobie odpowiadasz na pytanie. W ten sposób działasz wręcz odwrotnie do zamierzonego celu, nie widzisz tego? Nie dziwię sie że ci interes nie idzie skoro jesteś tak mało inteligentna żeby zauważyć że każdy komentarz pokazuje się z adresem IP komputera.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisze co się u mnie sprawdziło w kuchni najbardziej:
Pręty z haczykami (świetny organizer na często używane przybory kuchenne, organizer na przyprawy w torebkach i kuwetki do szuflad lub szafek (np. na posypki do ciast, pisaki lukrowe, barwniki spożywcze), do soli młynek elektryczny, do pieprzu tradycyjny, elektryczny rozdrabniacz (taki blender z pojemnikiem, np. pesto robi się szybciutko), zmywarka oczywiście. Chciałam też magnes na ścianie na noże, ale przy kotach się boję. Fajne są jeszcze spinacze do torebek. No i jeden z moich lepszych pomysłów, kupiłam dwa dozowniki na mydło, taki sam kształt, tylko inny kolor. W jednym jest mydło, w drugim płyn do naczyń. Wygoda i oszczędność. Polecam też plastikowe lub szklane deski do krojenia. Mam takie małe z Ikei. Używam ich do mokrych i śmierdzących rzeczy, a później wsadzam do zmywarki. Słyszałam też ostatnio, że myjki do naczyń silikonowe są dobre.
https://sklep.technica.pl/pakowarki-prozniowe

No i polecam zastanowić się nad kupieniem sobie pakowarki próżniowej, bardzo wygodne urządzenie, pozwala pakować próżniowo jedzenie.

Które dzięki temu dłuzej zachowa świeżość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście nie polecam myjki z kerchera. Jak dla mnie zbedny gadżet- dostalam, uzylam trzy razy, wkurzylam sie, ze trzeba poprawiać ręcznie i odstawilam w kąt. Zdecydowanie lepiej sprawdzila mi się scierka z Viledy do mycia okien. Zdecydowanie pomaga w umyciu okien bez zaciekow.
Polecam też tę stronę https://andyceramika.pl/ - moim zdaniem najlepsza pracownia ceramiczna z Bolesławca. Można znaleźć tam ręcznie malowaną, nieszablonową ceramikę.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

do góry