Widok

akcesoria kuchenne

Cześć, polecicie mi jakiś sklep internetowy z akcesoriami kuchennymi. W tych stacjonarnych sklepach jest sporo fajnych rzeczy ale są jednak drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zapewne kupiłaś już coś sobie ale jeśli nie to może zainteresować CIę oferta superwnetrze.pl. Uwielbiam robić u nich zakupy, raz, że mają chyba wszystko do domu, dwa, świetna jakość,a trzy, mają dobre, przystępne ceny i często robią różne promocje. Teraz jest też taka akcja i są właśnie akcesoria kuchenne w tym chlebaki, pojemniki, deski do krojenia i wiele, wiele innych jeszcze rzeczy.Zerknij, może coś jeszcze dokupisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dlaczego jesteś takim dzbanem, weź i wytłumacz? Zakładasz temat a potem sam/sama sobie odpowiadasz na pytanie. W ten sposób działasz wręcz odwrotnie do zamierzonego celu, nie widzisz tego? Nie dziwię sie że ci interes nie idzie skoro jesteś tak mało inteligentna żeby zauważyć że każdy komentarz pokazuje się z adresem IP komputera.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jak wytępić palenie na balkonie u sąsiadów w bloku? (464 odpowiedzi)

mieszkam w bloku i co otworzę sobie balkon, żeby wywietrzyć to mój pokój wypełnia się...

Jaka cegła do wykończenia komina? (3 odpowiedzi)

Z jakiej cegły wykonuje się kominy na dachach? Jest to jakaś specjalna czy zwykła także będzie...

Kuchnia na wymiar - cena - opinie (131 odpowiedzi)

Witam wszystkich ! :) chciałabym prosić o pomoc w wyborze firmy, która zrobi mi meble kuchenne na...

do góry