Widok

algida banino

czy ktoś wie jakie są zarobki w algidzie?
za jaki procent kupuje się tam w sklepiku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są jakieś nowe ogłoszenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
wiem że w pt idą na szkolenie bhp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla Ukraincow jest praca..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarobki na produkcji wynoszą ok.1300zl netto.w sklepiku zakladowym limit miesieczny wynosi 80zl a ceny produktow niziutkie.Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
potrzebuja tam teraz do pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ja wyslalam cv i ide w czwartek na rozmowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na jaki adres wyslalas cv? pilnie potrzebuje pracy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki-wyslalam :) napisz jak bylo na rozmowie,co zaproponowali itd :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
praca na 3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6, płacą 8,50 brutto na godzine, troche słabo, 2 przerwy 20minutowe, w czasie przerw mozna jeść lodów do woli, ale nie można ich wynosić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze to ok 6zl/h :( dzieki za info :) moze do mnie tez zadzwonia... powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się raczej nie zdecyduje, bo obecnie pracuje w kfc i stawka jest troche wyzsza, a praca w porzadku :) Do algidy miałabym dużo bliżej, ale jak niższa stawka to zostane tam gdzie jestem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zadzwonili do mnie po 2 dniach już :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
można zapytać ile zarabiasz w kfc?
rozważam opcję, aby pójść tam od połowy maja(po maturach) do końca września.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
okres próbny 8 brutto, potem 8,60 brutto + 70 gr netto do kazdej godziny za pranie ubrań. Faceci pracujący na kuchni przy marynowaniu i smażeniu mają 1zl więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak pracował ktoś ? jakie są teraz warunki ? jutro mam tam już szkolenie bhp i jestem ciekaw co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź i się przekonaj, sam wyrób sobie opinię :)
Na siłę chyba nikt nie będzie trzymał jak ci się nie spodoba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się tam można dostać do pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam pracy w Algidzie, chyba ze tylko czasowo a w tym czasie szukamy lepszej płatnej roboty Na poczatku mówia jak to firma daje duze mozliwosci rozwoju na produkcji etc.Zachecaja zakupy w sklepiku w ktorym tak naprawde jezeli chodzi o towar to jest załosny jak na produkty Unilivera!!! Sporo wymagaja za małe pieniadze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pracowałem miesiąc... w drugim miesiącu juz nie potrzebowali pracowników bo produkcja stała i nie podpisywali umowy(tygodniowej!). Po miesiącu sie odezwali czy chce przyjść Oczywiście firma Ranstad. NIE POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po wpisach w tym temacie widze, ze w algidzie pracuje bardzo duzo kobiet. panowie, chyba rozumiemy dlaczego ;p
koko koko tusk idioto
ceny leca w c**j wysoko
wszyscy razem zastrajkujmy
wachy nie kupujmy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
to akurat nie jest smieszne zdropwi meszczyzni do algidy nie ida tylko ulomni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam pracuję już 2 sezon i ... . Prawda że przyjmują ludzi a potem wysyłają na wolne ale zauważyłam że robią tak tylko z ludzmi którzy są nowi jeżeli ktoś chce sobie DOROBIĆ do rodzinnego budżetu to polecam. jednak jeżeli osoba która chce ZAROBIĆ to nie radzę wysyłać CV bo to tylko strata nerwów ... Ogólnie winić się nie powinno Algidy tylko szanowną firmę Randstad która przyjmuje ludzi kiedy masa siedzi w domu w oczekiwaniu na telefon. Tak jak ktoś pisał szybciej 8,50 brytto na rękę + ok.6,40 brutto (premia za każdy dzień przyjścia do pracy) + ok. 1,90/godz. (za pracę w porach nocnych. stawka zależy od średniej miesięcznej stawki godzinnej) czyli jak na przykład pójdziemy na jedną nockę to zarobimy ok 90 złotych a dniówka wychodzi ok. 75 złotych. Należy też dodać że jest dojazd za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak mozna dostac sie do pracy do algidy ? czy ktos wie? interesuja mnie tylko nocki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dojazd za darmo? maja swoj bus czy co? jesli tak to ktoś wie skad zabieraja?
Banino to koniec swiata przeciez..........;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
maja 3 autokary.1 jeździ z wrzeszcza a 2 pozostale z kaszub od strony Lęborka i Kartuz jakoś tak:) Jeżeli ktoś chce popracować dlużej to niech składa aplikacje w listopadzie.Robota zawsze rusza pelna parą od stycznia do Lipca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niepolecam pracy w algidzie kolezanki mowia ze zrobili z tego zakladu oboz pracy czasami wychodzi im 1 przerwa 20 m do wc niemozna az przyjdzie twoja kolej a to moze byc dopiero o 11 a prace zaczela o 6 rano Wyobrascie sobie jak bolal pechez Duzo zeczy tam sie pozmienialo na gorsze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skąd jeżdzą tam teraz autobusy? Ile konkretnie można zarobić na miesiąc? Wie ktoś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd zabierają autobusy do algidy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry